Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, eddig eltartot...

26 éves vagyok, eddig eltartottak, de vége. Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 26 éves nő vagyok, aki eddig életében nem dolgozott, úgymond mindent megkaptam a pasimtól, de most vége lett a kapcsolatnak, persze van diplomám is, de nagyon félek, mert volt párom függővé tett önmagától, így most kezdhetek saját életet kialakítani és munkát keresni, meg albérletet... szüleimhez nem mehetek sajnos, már meghaltak. :( Full egyedül maradtam... Tanácsok?
2010. máj. 10. 16:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Írj egy e-mail címet, és ott majd írok.
2010. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
35%
Így jár az akit "apuci" tart el... Szerintem ez NAPISZAR feeling... :P
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
mi a szakmád, mihez értesz? mit csináltál idáig? tudom nem dolgoztál, de otthon mit csináltál?
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
ideje munkát keresni, ha van megtakarított pénzed albiba menni. ha annyi nincs, akkor egy barátnál meghúzod magad. 26 éven át nem unatkoztál annyira, hogy elmenj dolgozni? komolyan kérdezem. nekem épp kényszerpihenőm van, csak nme alkalmaz senki:( az egyetem meg szeptemberben kezdődik...
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom van egy kis megtakarított pénzed. Keress egy olcsó albit és utána rögtön melót. (neten, újságban stb.). Az első lépések nagyon nehezek lesznek, de úgy látszik most kell felnőnöd. (azért a sok baj mellett tanultál egyet: sosem szabad függni senkitől!)
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
nem a pasid tett függővé magától, te tetted magad függővé a pasitól! most itt az ideje, hogy felelősséget vállalj magadért. tudom, hogy nehéz most neked, de ha képes leszel megoldani a helyzetet(márpedig képes leszel!), akkor utána sokkal erősebb leszel, mint voltál! Hajrá! Neten, újságban találsz albit, munkát. Ne add fel! Menni fog!
2010. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

Nem kéne annyira unatkoznod,drágám,hogy ilyen kérdéseket találj ki.KAMU!!!


Ha meg nem,tanuld meg:senkitől sem szabad függeni anyagilag. Tanulság levonva.

2010. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

ahogy előttem is írták, keress munkát!!!

abból majd el tudod tartani magad

2010. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszzönöm a bátorítást!:) Én szerettem volna melózni, de "apuci" nem engedte, szerinte jobb volt, ha Őt támogatom a háttérból, neki segédkezek, ha én is dolgoztam volna, alig láttuk volna egymást. Nem unatkoztam, mindig volt valami, ha ráértem sportoltam, csavarogtam, strandoltam...
2010. máj. 10. 16:33
 10/42 anonim ***** válasza:
82%
Ne szarj be én 26 leszek, mire lediplomázok, utána meg majd jönnek a szakosodásos képzések. Nem vagy nagyon lemaradva.
2010. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!