Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, eddig eltartot...

26 éves vagyok, eddig eltartottak, de vége. Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 26 éves nő vagyok, aki eddig életében nem dolgozott, úgymond mindent megkaptam a pasimtól, de most vége lett a kapcsolatnak, persze van diplomám is, de nagyon félek, mert volt párom függővé tett önmagától, így most kezdhetek saját életet kialakítani és munkát keresni, meg albérletet... szüleimhez nem mehetek sajnos, már meghaltak. :( Full egyedül maradtam... Tanácsok?
2010. máj. 10. 16:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj a munkahelyemen nem rég kezdett egy gyerek aki 26 éves és eddig suliba járt és ez az első melója.

Keres fel pár fejvadász céget ök hamar kiközvetitenek, biztos van rokonod vagy egy barát akihez elmehetnél és az elején válaj be bármilyen munkát hogy anyagilag helyrezökkenj. Ne hagyd hogy mégegyszer így kihasználjanak.

2010. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Közgazdasági-politikai szakon végeztem, német perfekt, angol közép, olasz középszinten megy, mellette egyéb OKJ-s tanfolyamokat is csináltam. Most az lesz, hogy ékszereim mennek eladásra, abból lesz kb. 7-800ezer forintom, amiből el tudok indulni, albérlet, tartalék, ilyesmi.

Új "apuci" nem kell, köszönöm, saját életet akarok élni. :)

2010. máj. 10. 16:53
 23/42 anonim ***** válasza:
84%

Az unokatestvérem is így volt, de ő kifizettette magát!

Nem írtad milyen diplomád van, sajnos a legtöbb használhatatlan.

Így nehéz segíteni. Ha nincs pénzed és tényleg nagy bajban vagy és jó élethez szoktál, menj el házvezetőnőnek. Sok a fizikai munka és gyerekekre kell vigyázni, de legalább újra szép tárgyak között élhetsz, viszonylagos biztonságban.

2010. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
77%

ékszerekből 7-800ezer...akkor nem sajnállak

az költekezéssel együtt is fél évre elég,addig meg keress melot,a végzettségeddel meg a nyelvtudásoddal nem lesz nehéz találni jól fizetőt

2010. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%

Én azért a helyedbe nem nyúlnék azokhoz az ékszerekhez.Jó lesz az vészhelyzet esetére.

Jön a nyár,valami lájtos melót bevállalsz,közben meg tudsz agyalni,hogyan tovább.

Ha lenullázod magad,könnyen új apucinál köthetsz ki,mégha nem is akarod.

2010. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, megelőztél a válasszal. Ha minden kötél szakad általános iskolába vagy gimnáziumba felvesznek tanárnak.

Szerintem nem fogsz éhen halni.

De azért pénzt adhatott volna az előző partnered. Az unokatesóm kikövetelte magának az egyik vállalkozást és a nevére írták!

2010. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
41%
Amit az utolsó kommentedben leírsz, tényleg hasznos tevékenység. Csak az igénytelenséged okán sajnállak. Nálad most kezdődik az, ami másnál - peches esetben - akár már 15-16 évesen is elkezdődhet: a nagybetűs élet! Ha elég ügyes vagy és nem nagyon finnyás, kereshetsz egy másik apucit. Lehetőleg jómódut és lehúzhatót!
2010. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Igen, egy kis pénzt tényleg kérhettem volna... Mindeeegy, a lényeg, hogy új életem lesz és a biztatásotoknak hála a kedvem is jobb lett.:) Eddig Hajdú-B. megyében laktam, de szerintem költözök Pestre.
2010. máj. 10. 17:02
 29/42 A kérdező kommentje:
Nem húztam le "apucit",lehet lenézni, mert nálam csak most kezdődik a "nagybetűs élet", de nem bántam meg, tudtam tanulni, csavarogni és csodás életem volt egy olyan ember mellett akit őszintén szerettem.
2010. máj. 10. 17:04
 30/42 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Tetszett az utolsó kommented,hogy még most is szépen beszélsz az exről...:)

Amúgy nyárra én inkább a Balatont javasolnám,pultos vagy vmi hasonló melo ott szezonban mindig van,ha szerencséd lesz,még egy normális főnököt is találsz:D

Vagy a másik,hogy vállalkozói igazolvány és akkor számlaképesen,legálisan korrepetálhatsz nyelvből gyerekeket 1-2 hirdetés itt-ott.

Sok sikert!

2010. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!