Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, anyám állandóan...

Mit tegyek, anyám állandóan leakarja rövidre vágatni a hajamat?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és havonta vágatnom kell a hajam, mert szerinte nagy, hülyén néz ki, és kezelhetetlen. Azt mondja az a férfias ha rövid. Szerintem nagyon is jól áll a hosszú, viszonylag jól be tudom zselézni. Holnap mennem kellene megint, és utálom ha ilyen alig fél centisre le kell vágatnom :@@ Olyan mint az ovisoknak... Ha szólok emiatt állandóan megy a vita, hogy azt hiszik hogy nem mész el fodrászhoz meg ápolatlan vagy :@ Már nem merek neki szólni teljesen rettegek, miért nincs ehhez jogom 17 évesen, hogy kicsit hosszabbra meghagyjam? Egyáltalán nem kell vállig érő haj, csak mondjuk ilyen 4-5-6 centis... Még ki sem próbáltam milyen a hosszú haj nekem. Ti mit tennétek, bevállalnátok esetleg nagy vitát emiatt?
2010. máj. 10. 11:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy ideje önállosodni, egyszerűen ne vágasd le és ne keveredj vittába, állj anyukád elé és mond meg hogy neked így tetszik és így is marad.
2010. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy anyukád nő, még nem biztos, hogy férfinak néz.
2010. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!