Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, anyám állandóan...

Mit tegyek, anyám állandóan leakarja rövidre vágatni a hajamat?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és havonta vágatnom kell a hajam, mert szerinte nagy, hülyén néz ki, és kezelhetetlen. Azt mondja az a férfias ha rövid. Szerintem nagyon is jól áll a hosszú, viszonylag jól be tudom zselézni. Holnap mennem kellene megint, és utálom ha ilyen alig fél centisre le kell vágatnom :@@ Olyan mint az ovisoknak... Ha szólok emiatt állandóan megy a vita, hogy azt hiszik hogy nem mész el fodrászhoz meg ápolatlan vagy :@ Már nem merek neki szólni teljesen rettegek, miért nincs ehhez jogom 17 évesen, hogy kicsit hosszabbra meghagyjam? Egyáltalán nem kell vállig érő haj, csak mondjuk ilyen 4-5-6 centis... Még ki sem próbáltam milyen a hosszú haj nekem. Ti mit tennétek, bevállalnátok esetleg nagy vitát emiatt?
2010. máj. 10. 11:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem régen mindig rövid hajam volt, aztán egyszer hagytam megnőni, anyu állandóan kérdezte, hogy nem-e vágjuk le, főleg amikor se nem hosszú, senem rövid volt. nem vágtuk le, én döntök a frizurámról. annyi kikötése volt, hogy ápolt legyen. bár azóta se tudom ha nem az lenne, akkor micsinált volna..:D azóta csak a barátnőm vágott belőle, mer törött a vége néha. nemhiszem hogy egy haj olyan nagy kaliberű dolog. neked igy tetszik, hordjad igy, nem nagyon tud micsinálni.
2010. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
vagy vágasd le kopaszra :O
2010. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%

Az öcsémmel ugyanez a vite megy otthon, és ha a hosszú haját zselézi be úgy néz ki mint egy sündisznó!

Útálni fogsz engem, de hidd el anyukád nő és tudja mi áll jól neked és ha 4-5-6 centisre megnöveszted a hajad, olyan mintha lelenne nőve és nincs pénzed fodrászra (valóban ápolatlannak fogsz tűnni)

örülj neki hogy havonta odaadja neked a pénzt hogy menj el úriember módjára a fodrászhoz és tartsd rendbe a hajadat!

Amugy meg már nem 5-6 évvel ezelőtt élünk, nem áll jól ha az égnek állva zselézed be a hajads mint egy napocska!

Mondd el a fodrászodnak, hogy nem fél centis haj kell hanem 1,5-2 cmes!


20/L

2010. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Köss kompromisszumot :) Járj fodrászhoz, találj egy frizurát ami hosszabb és jól áll. így édesanyád nem mondhatja ápolatlannak, és neked is tetszik. Vesd fel neki az ötletet. Érvelj, ne vitázz!
2010. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

A 12:40esre ne hallgass mert a stílusérzéke az 0!!! Persze ha zselézed akkor sem ész nélkül kell de pont 4-5 centisből tök jó hajakat lehet csinálni.


Amúgy meg tapasztalat, egyszer kell csak a sarkadra állni, utána megszokják :)

17/F

2010. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem növeszd meg ilyen aranyos kleopátra frizurára a hajadat! Vannak ilyen cuki rózsaszin hajrálfok is!
2010. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom a kleopátra hajat, azért kösz az ötletet :D
2010. máj. 13. 14:17
 28/32 A kérdező kommentje:

Amúgy meg szerintem férfiaknak is lehet kicsit hosszabb, az még abszolút férfias... aki szerint csak az 1 centis haj a jó, hát az vicc.


A szembe lógó emo hajaktól én is hányok, de van másfajta, normális is...

2010. máj. 13. 14:19
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem lesz ápolatlan egy férfi, hogy van haja.
2010. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leukémiás volt a fiam. Évekig, a kezelések alatt kopasz volt. Azóta nem bírok kopasz és fél-egy centis hajú fiúkat látni, mert azonnal ezek a gyerekek jutnak eszembe róla. Mutasd meg édesanyádnak ezt a levelet, és mondd meg neki, vannak, akik anyák, akik boldogok lennének akkor is, ha hosszú hajuk lenne a fiuknak(:
2010. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!