Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elhagyott mielőtt...

A férjem elhagyott mielőtt megszületett volna a fiunk! Ő az 1. gyermekem. Nem tudom hogyan neveljem, mit hogyan csináljak!? Ugyanis nem nagyon értek a gyerekekhez!

Figyelt kérdés
Kérem segítsen valaki!
2010. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%
Kamu, kamu, kamu. De ha mégsem, akkor hidd el, ha ezalatt az egy hónap alatt nem tetted el láb alól a kisbabát, ezután sem fogod. A védőnő is rendben talált mindent, mert ugye ő hetente látogatja a kismamákat az első hónapokban, tehát ha gáz lenne, már riadóztatta volna a gyámügyet.
2010. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Az nem ilyen egyszerű!Nagyon szerettem őt 18éves korunk óta együtt voltunk, és a szüleim is kedvelték ezért belementek a házasságba!De az nem azt jelenti, hogy egy gyerekre is készen álltam!A szüleim ettől szerettek volna megóvni de sajnos nem ment nekik!
2010. máj. 9. 19:52
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ha eddig elboldogultál akkor már nem nagyon jöhet olyan dolog, amitől félned kellene! Egyébként néha (egyre többet) mosolyog a babád? Ha igen, az annyit jelent, hogy elégedett. :)

Nálunk 1 hónap után következett be amitől nagyon féltem, mégpedig, hogy a babám nagyon félrenyelte a tejcsit, lilult a feje, alig kapott levegőt.. stb.

Ilyedtemben hasra vágtam a kezemben, és jól megütögettem a hátát. Ez is ösztönös volt!

2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, hogy minden nőben benne van a képesség, az ösztön gyerekének a gondozására.


Ugyan miért oltották a szüleid az ellenkezőjét beléd? Honnan vették, hogy te nem értesz ehhez? Hiszen nem láthatták, tapasztalhatták meg se ezt, se az ellenkezőjét...


De te mutasd meg, hogy "csakazértis"!


Bármilyen kérdésed van, nekem is felteheted priviben, anyuka vagyok:)

2010. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy elláttak tanácsokkal!Kaptam most egy nagy lelki lökést és remélem belejövök!
2010. máj. 9. 19:58
 36/41 anonim ***** válasza:
38%
miért nem védekeztél?
2010. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
védekeztem csak elszakadt...
2010. máj. 9. 20:48
 38/41 anonim ***** válasza:
68%

kamu kérdés :) kb 14 vagy... 1 hónapos gyerekkel nem kérdeznél ilyet. meg ez a "Ugyanis nem nagyon éretek a gyerekekhez!" duma.. max terhesen gondol ilyeneket a kismama. 1 hónapos korára már megszokott kerékvágás kell legyen közöttetek. nincs igazam?

L19

2010. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, de igazad van :) Voltam egy hónapos gyerek bizonytalan anyukája, de az nagyon nem így néz ki :)
2010. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
67%
Ha kérdésed van a gyerekvállalás, nevelés menü részben bátran felteheted.Szívesen fogunk válaszolni.De írhatsz nekem is privit, hát ha a közelben laksz. :)))
2010. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!