Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elhagyott mielőtt...

A férjem elhagyott mielőtt megszületett volna a fiunk! Ő az 1. gyermekem. Nem tudom hogyan neveljem, mit hogyan csináljak!? Ugyanis nem nagyon értek a gyerekekhez!

Figyelt kérdés
Kérem segítsen valaki!
2010. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van és csak én parázom túl ezt a dolgot!
2010. máj. 9. 19:32
 22/41 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, hogy nem volt betervezve a gyerekvállalás!Így alakult!:/
2010. máj. 9. 19:33
 23/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem gondolhatom. Eddig úgy gondoltam az emberek, főleg a felnőttek felelősek... Tudnak védekezni meg ilyesmi...
2010. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vettem ki a szavaidból a gyerek már megszületett.Mennyi idős?A körülmények ismeretében,eddig is te voltál vele egyedül.Ha este fél nyolckor van időd netezni,akkor az azt jelenti,hogy a gyerek meg lett szoptatva,fürdetve,tiszta a pelus és most épp édesen alszik.Vagyis,ha ez mind igaz,akkor mégiscsak tudod hogy mit kell csinálni.
2010. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem az én hibámból történ úgy ahogy, bár ez már elég intim dolog, szóval ebbe inkább nem szeretnék belemenni!
2010. máj. 9. 19:38
 26/41 A kérdező kommentje:
A picim 1 hónapos!Eddig elboldogultam valahogy bár én sem tudom, hogy hogy.És ha már így történt szeretnék mindent megadni neki.
2010. máj. 9. 19:40
 27/41 anonim ***** válasza:
57%
hogy lehet más hibája ha nem a tiéd? neked van méhed.
2010. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
De én a védekezésre gondoltam!
2010. máj. 9. 19:46
 29/41 anonim ***** válasza:
65%

Kamu kérdés!!!!

Házasok voltatok de szüleid nem engedik,hogy gyereket szülj?Mit gondoltak kártyáztok esténként?

A másik 1 hónap alatt bele lehet jönni a pici ellátásába annyira,hogy ne élj tőle.Fürdetés,öltöztetés,altatás.Ennyi idő alatt már minden anyuka tudja mit hogy csináljon.

Ügyesebben kellene kmuznod! :):)

2010. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
62%
Akkor bocs de hogy él még a gyereked ha nem tudod mit kell vele csinálni? És mivel te esel teherbe ezért a te hibád ha nem vigyázol...
2010. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!