Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elhagyott mielőtt...

A férjem elhagyott mielőtt megszületett volna a fiunk! Ő az 1. gyermekem. Nem tudom hogyan neveljem, mit hogyan csináljak!? Ugyanis nem nagyon értek a gyerekekhez!

Figyelt kérdés
Kérem segítsen valaki!
2010. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Ez ösztön. Legyél az anyja, etesd, itasd, cseréld a pelenkáját, a többi jön magától. Szólj rá, ha rosszalkodik, játssz vele. Nem értem min paráztál be ennyire :)
2010. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élsz, vagy a szüleiddel?
2010. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a védőnőt, anyukádat, ismerősöket, a többi anyukát. És tedd azt,amit te is jónak látsz. Hamar belejössz a babával való foglalatosságba.
2010. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és egyedül élek, mert a szüleim külföldre költöztek!:(
2010. máj. 9. 19:07
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned. Anyai ösztönök. Már akkor tudtak gyereket nevelni, amikor nem volt védőnő. De ő bármikor készségesen segít neked. Tényleg nem kell aggódnod :)
2010. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is született a babád, vagy még csak várod?

Ha még nem, akkor van időd. Nézelődhetsz neten, könyvtárban, babaápolási és szakkönyvekből rengeteg van. Kisgyermekes barátnő, szomszéd van? Anyukád, nagynéni, az ex édesanyja nem tud segíteni?

Amíg baba, szopizásra, fürdésre, tiszta pelusra, alvásra és a te szeretetedre van szüksége. Ahogy nő, a te tapasztalatod is úgy fog nőni. Pikk-pakk beletanulsz, menni fog, csak türelem és humor kell hozzá. :)

2010. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Barátnők?Biztosan szívesen segítenek!Szomszédok?De akár könyvet is vehetsz ki vmilyen könyvtárból(ami azért hasznos is)
2010. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De még annyira tapasztalatlan vagyok!Nem tudom mit hogyan kell!Olvastam könyvet magazint de egyikből sem lettem okosabb!
2010. máj. 9. 19:10
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a védúőnőt,hogy az első napokban segítsen neked fürdetni,meg a tanácsaival. Vagy egy idősebb ( nem öregre gondolok) ismerős nőt,aki szintén nevelt már gyereket. A szüleid nem tudnak az első időre hazajönni?
2010. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!