Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elhagyott mielőtt...

A férjem elhagyott mielőtt megszületett volna a fiunk! Ő az 1. gyermekem. Nem tudom hogyan neveljem, mit hogyan csináljak!? Ugyanis nem nagyon értek a gyerekekhez!

Figyelt kérdés
Kérem segítsen valaki!
2010. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Sőt még a férjem is perel, nem hagy békén minket!És még a saját fiát sem akarja látni!:(((((
2010. máj. 9. 19:15
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg nem értem az ilyen jellegű parát, hiszen ha együtt maradtok, gondolom akkor is te lettél volna vele otthon, és ezeket ugyan ilyen tapasztalatlanul kellett volna csinálni.

Na mindegy, ne izgulj, hanem bátran kérj majd segítséget a tapasztaltabbaktól. A fiam születése előtt én sem értettem a gyerekekhez, aztán beletanultam, mit kell csinálni. Különben is, általánosan megfigyelhető, hogy egy gyerek megszülése után pár hónappal már minden anya szakértőnek érzi magát :) Főleg, ha mások gyerekéről van szó :P

De amúgy ha beszélgetni van kedved, vagy tanács kell, vagy bármi, akkor egészen nyugdtan írj nekem, hasonló helyzetben vagyok.

23 éves egyedülálló anyuka

2010. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudnak arról, hogy gyermekem született, ugyanis anyám nagyon megharagudna rám, mert szerinte ilyen éves korban még korai a szülés!
2010. máj. 9. 19:17
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stimmel...

Ha férjnél vagy vagy voltál, mi köze a szüleidnek ahhoz, hogy hány éves korodban szülsz???

2010. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
De amúgy nagyon szépen köszönöm mindenkitől a tanácsot ugyanis nincs kitől kérnem!:)
2010. máj. 9. 19:25
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Elsösorban zárd ki a férjedet, vagyis volt férjedet az életedböl és a picire koncentrálj. Lehet, hogy rosszul értelmezem, de számomra nem egyértelmü, hogy a pici megszületett már, vagy sem. Mindenesetre szülés után, a Nöknél kialakul az anyai ösztön.

Segítséget tudsz kérni, védönötöl és ha egy szociális munkást tájékoztatsz a problémádról, akkor sok követ meg tud mozgatni, tud tippeket adni hová fordulj.

Nekem ugyan nincs gyerekem, és férfi is vagyok, de az unokaöcsémre nagyon sokat vigyázok a születésétöl fogva.

Szépen belejössz majd, sok sok türelem kell hozzá, ki fogod tapasztalni elég hamar, hogy mikor miért sír és mi a baja. ezt lehetne sokáig sorolni még.


Ha bármiben tudok tanácsot adni, vagy segíteni, akkor írj nyugodtan.


21/F

2010. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Azért baj a szüleimnek, mert nem nagyon tudok bánni a gyerekekkel!
2010. máj. 9. 19:26
 18/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. máj. 9. 19:27
 19/41 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem másfél hónapos a kislányom, előtte Én sem találkoztam ilyen pici babával, fogalmam sem volt semmiről, de tényleg ösztönösen jön minden!

De szívesen segítek, ha gondolod, csak írj konkrétumot!

Meg kérdezd a védőnénit, Őt jobb esetben fel is hívhatod, segít, hisz ez a dolga!

Jah, a férjed meg úgysem tudott volna segíteni Neked, mert egy ilyen pici babának csakis a mamájára van szüksége még most!

Nekem van párom, de a pancsizáson és néha a pelusozáson kívül mindent Én csinálok.


Sok sikert és ne félj, menni fog minden!

Én már rájöttem, hogy csak mi parázzuk túl ezt a dolgot! :)

2010. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
37%
Minek neked gyerek ha nem tudsz velük bánni? Tök fiatal vagy, biztos nem omlott volna össze a világ ha később szülsz amikor már jobban tudod gondozni.
2010. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!