Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? FONTOS

Valaki felvidítana? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedtek ki a barátomhoz, és a telefonomat is elvették.

Fél órája zokogok.

Tegnap sem tudtunk találkozni, holnap sem fogunk.

Annyira hiányzik!!!!!!!!!!!

:''''(


2010. máj. 9. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csoda ha nem ír semmit szegény!
2010. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
95%
Na mi van, 25 éves, savanyú a szőlő?
2010. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Az értelmes, kedves válaszokat nagyon szépen köszönöm.

A telefonomat visszakaptam, felhívtam a barátomat. Megértette!

2010. máj. 9. 15:26
 54/61 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem írtatok valami vicceset, amíg nem voltam gép előtt. Hát, már röhögni sem lehet idejönni?:)))
2010. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

80%-os, ha annyira felnőtt lennél, akkor nem írkálnál folyamatosan vissza, hanem eltűnnél...Tudod: okos enged szamár szenved.

Mellesleg nem tudom, hogy miért jó, hogy teljesen elrontod a kérdező kedvét.

Ja, és jössz a lepontozósdi hülyeségeddel: vajon ki pontozhatta le az ellened szóló válaszokat, ha nem te?

2010. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom, hogy mióta itt vagyok, soha nem pontoztam senkit se fel, se le, nem érdekel ez az egész %-osdi. De ha ezt is fel akarod írni a bűnlistámra, tedd meg, a többiről sem érdekelt senkit, hogy igaz-e, amiket írtatok. Megnyugodhattok, holnap estig nem leszek gépközelben, szabadon mocskolódhattok, reagálás nélkül marad. Okos enged? Lehet, de imádom, ahogy egyre jobban belelovaljátok magatokat ebbe a megmondósdiba:))
2010. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ezért nem vagy te felnőtt, érett. Mert élvezed, hogy egy csapat embert felhergelsz és még folytatod, ráteszel egy lapáttal. Mint egy elhanyagolt kis 5 éves komolyan
2010. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 17 éves igenis lehet gyerekes, hát mikor máskor, ha nem most? Ilyen idősen én is kiakadtam, amikor nem találkozhattam a barátommal, akkor is, ha nem édesanyáék tiltottak, csak tanulnunk kellett stb.
2010. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehet dühíteni, aki hagyja magát... Ti hagyjátok, hát csinálom:) Ha komoly vagyok, akkor besavanyodott, ha szórakozom veletek, akkor éretlen, akkor most döntsétek el melyikért utáltok:) Amilyen tökéletesek vagytok, nektek úgyis lehetetlen megfelelni. Komolyan, ezzel egy csapat embert felhergeltem? Érdekes, engem egy cseppet sem dühít fel, csak nevetséges és megmosolyogtat. Ja, ha benneteket ilyen könnyű feldühíteni..:)))
2010. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenkinek igaza van, egy kamasznak a szerelme hiánya fáj és szenved tőle, ugyanakkor nem az a segítség ha nyalogatják a sebeit, hanem ha kirántják ebből a 'mindenszar' állapotból. Szóval kedves kérdező, szedd össze magad(és nem azért mert gyerekes vagy, és jajj ne viselekdj így 17 évesen, hanem mert nem vezet sehova). Attól szép a szerelem, h senki sem állhat a két fél közé. Mutassátok meg a világnak(magatoknak) h tökmindegy, h a szüleid elzárnak-e tőle vagy sem, ti szeretitek egymást. Készíts neki vmi ajándékot, és amikro találkoztok odaadhatod(ezt akkor készítettem, amikor nagyon hiányztál, benne van a bánatom. szerintem ez romantikus, másrészt közben visszajön az életkedved, ha tudod, neki csinálsz valamit.)

hajrá

2010. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!