Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? FONTOS

Valaki felvidítana? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedtek ki a barátomhoz, és a telefonomat is elvették.

Fél órája zokogok.

Tegnap sem tudtunk találkozni, holnap sem fogunk.

Annyira hiányzik!!!!!!!!!!!

:''''(


2010. máj. 9. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg, hány éves vagy? Nem lehetne beszélni a szüleiddel? Meg ők haragszanak meg, mikor (ha jól értelmezem) ők mondták rád, hogy csúnya vagy?
2010. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Ők nem enyhülnek meg.

Busz nem lenne már nagyon, és ők lusták arra h 15 km-t vigyenek.

2010. máj. 9. 12:03
 13/61 A kérdező kommentje:
Nemmondták hogy csúnya vagyok, csk jó lenne ha látnám magam kívülről
2010. máj. 9. 12:04
 14/61 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, tényleg azt hittem, hogy max. 13 vagy. Az még nagyobb gáz, hogy 17 évesen ilyen gyerekes vagy és haldokolsz, ha 2 napig nem látod. Megértem, hogy jó lenne hozzábújni, hidd el, nekem is vannak problémáim, de el kell fogadnom, hogy én nem 2 napig, hanem van, hogy hetekig nem látom. De amíg megteheted, hogy úgy nyafogsz, mint egy hisztis óvodás, addig tedd meg, majd csak felnősz egyszer, kb. 50 éves korodra. Bocs, hogy nem simogatom a buksidat, de ez is olyan 12 éves dolog, hogy jajj, senki nem ért meg, én szegény....
2010. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
41%
A lásd magad kívülről nem a külsődre utal, hanem arra, hogy képzeld el már magad úgy, mintha kívülről néznéd magad, hogy hogy viselkedsz, akkor mindjárt nevetségesnek tűnne a zokogás, nyafogás. nem lehet, hogy a szüleidnek más dolga is van, mint hogy téged fuvarozzanak és nem lustaságból nem visznek el? Ja, bocs, csak neked vannak nagy gondjaid, a szüleid csak lusták...
2010. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
25%
Nem odabújni mennél, hanem kexelni, ugye? :D
2010. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
38%
Miért írtad oda, hogy FONTOS? Mi a fontos ebben? Hogy azonnal vidítson fel valaki? Olvass viccoldalakat:)
2010. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
13%
Törött lábbal nem hinném, hogy nagyon vágyna a szexre a fiú...
2010. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
43%

én megértelek


Babi néni 83/L

2010. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
54%

A szüleid h lehetnek ilen hülyék?Már bocs...Ebbe mi volt akkora szemtelenség?:D Eléggé köcsögök lehetnek veled...

amúgy meg addig is ott van az msn

2010. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!