Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? FONTOS

Valaki felvidítana? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedtek ki a barátomhoz, és a telefonomat is elvették.

Fél órája zokogok.

Tegnap sem tudtunk találkozni, holnap sem fogunk.

Annyira hiányzik!!!!!!!!!!!

:''''(


2010. máj. 9. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
84%

80%-osnak biztos nincsenek barátai, akikkel foglalkozhatna! Biztos mindenki utálja, mert egy tuskó, és most örül, hogy neten keresztül anonimba megjátszhatja a vagány tapasztaltat! Osztja itt az észt, közben meg egy kis csicska. Szerintem még párkapcsolata sincs!! Kamu az egész!


Kedves Kérdező! Most biztos felhúztad anyudékat, kell egy kis idő, mire lehiggadnak :-( Legyél türelmes, tudom, hogy milyen érzés, ha korlátozva vagyunk a szüleink által, de hidd el, hamarosan taliztok, csak legyél kicsit türelmes! De semmiképp ne lázadj anyudéknak, mert akkor mégjobban kihúzod a gyufát :-( A szülők nem szeretik a hisztit, főleg, ha ezer más problémájuk is van ezen kívül.

Nem tudsz mást tenni, mint türelmesen, nyugodtan közelíteni anyudékhoz, talán akkor megértőbbek lesznek!

2010. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
73%
17 éves vagy? Már majdnem felnőtt. Szóval hagyd a fenébe a szüleidet. Elég érett vagy ahoz hogy önállóan gondolkozz!
2010. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a párodra. Ha van, veled van. Ha nincs---akkor is.
2010. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
55%
80 % most komolyan én úgy tudlak elképzelni mint egy dagat magábafordult depressziós önsanyargatós öregasszony (27 évesen)! sajnálom de bunkó vagy...és a kérdezőnek mondom, hogy menny oda anyukád elé és mond meg nem vagyok kicsi és elgondolkodtam amit mondtál...stb. kérd vissza telód egy smsre vagy 1 hívásra!
2010. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
19%

"gondolom, most is csak eltartatja magát a párjával"


Engem bbiztosan felvidított ez a sok hülyeség amit összeirkáltatok:)))))))))))) Semmit nem tudtok rólam, de egész jó kis verseny indult, hogy ki tud gonoszabbat mondani. Azt kihagytátok, hogy van 17 gyerekem, nem tudok se írni, se olvasni, már megöltem 20 embert, 180 kiló vagyok és 50 cm. Bár ezeket is biztosan tudtátok rólam, mert ugyanannyira igazak, int amiket ti írtatok:)) Ha szomorú leszek, majd ide jövök, olyan jókat lehet rajtatok röhögni, vicces ahogy komolyan is veszitek magatokat:)))))))

2010. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
74%
Jó sokáig fogalmaztad a gondolataidat, mert eltüntél egy ideig :-)))))) Frappáns lett! :-)))
2010. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
18%
Ez újdonság nekeed, hogy valaki nem ül egész nap a gép előtt?:)))
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
75%

Hát idehallgass, te 25 éves savanyúmári!

Én hatvan elmúltam, és átmentem egy-két dolgon az életben, elhiheted! De azért nem felejtettem el, hogy egy háromévesnek a baba eltörése, egy tizenévesnek a beteg szerelmes hiánya éppen úgy tud fájni, mint egy felnőttnek a sokkal súlyosabb problémák és bajok. A fájdalomnak nincs kora, sem nagyságmeghatározója.

Be vagy te savanyodva alaposan, és ne szülj gyereket, mert igencsak szerencsétlen lesz melletted!

Örülök, hogy én ennyi idősen is sokkal fiatalabb vagyok nálad, te vénség...

2010. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
56%

Kedves előttem író, ezt nagyon jól megmondta!:-)

Most lángvörös a feje a 80%-osnak, hogy leírtuk az igazságot!:-D Teszi a smile-kat, mintha mosolyogna, közben meg már majd' betöri a monitort a dühtől!

Mutasd meg a párocskádnak, hogy milyen baromságokat írtál ide, hátha kiábrándul belőled!


Kedves Kérdező! Semmi fejlemény? A telefonod sem adták még vissza?

2010. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
26%

"meg már majd' betöri a monitort a dühtől!"


Maximum a röhögéstől:) Nagyon viccesek vagytok az elégedettségtől, hogy hű, most aztán megmondjátok...:) Nem mutatom meg neki, mert értelmesebb beszédtémáink is vannak, de ha majd nagyon unatkozunk vagy szomorúak leszünk, akkor biztos megmutatom, tuti fél óra röhögés:) Írjatok még, nagyon viccesek vagytok, kíváncsi vagyok mit tudtok még rólam, hiszem annyira ismertek, olyan sokszopr találkoztunk, hogy jobban ismertek bárkinél:)


Kérdező, belefulladtál a saját zokogásodba, hogy azóta sem reagáltál? Pedig most már biztos röhögsz ennyi hülyeség olvasása után, írj már valamit, hogy tudjuk élsz-e még:)

2010. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!