Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? FONTOS

Valaki felvidítana? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedtek ki a barátomhoz, és a telefonomat is elvették.

Fél órája zokogok.

Tegnap sem tudtunk találkozni, holnap sem fogunk.

Annyira hiányzik!!!!!!!!!!!

:''''(


2010. máj. 9. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
91%
Én is megértelek, amúgymeg a kérdező most busszal menne, az estére mondta,h akkor már nincs busz és a szülei nem vinnék át...Mindenki szeretne a párja mellett lenni, főleg ha szegénynek eltört a lába, nem tom miért vagytok ilyen negatívak:)
2010. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
13%
Azt sem tudjuk, hogy miért nem engedik, de tuti hogy a szülők hülyék, a hisztis kisgyerek nem tehet semmiről... Na, megértő emberekben nincs itt hiány, nem kell aggódni...
2010. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
79%
én azért írtam a babi nénit mert fel akarom vidítani :)
2010. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
18%
Én meg nem negatív vagyok, csak szeretném kicsit visszarángatni a földre a rózsaszín lányregényes álomvilágából és az órákig tartó rettenetes, szívszaggató zokogásból kirángatni azzal, hogy vegye már észre, hogy nem körülötte forog a világ, még ha 14 évesen így is tűnik... Ja, bocs, 17 mindig elfelejtem:)
2010. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
46%
Én csak azt nem értem, hogy miért vadidegenektől várod hogy felvidítsanak?? A barátoddal nem tudsz az interneten keresztül levelezni ahogy velünk? 5000 módja van... vagy a barátaiddal??? Nekem ez kicsit beteg dolog, vagy kamu, vagy nem tudom. Erre az oldalra olyan emberek szoktak általában írni, akiknek valami problémájuk van, és megkérdezik az ismeretlen "mindenkit", hogy járt-e már valaki hasonlóképpen, és mit lehetne tenni stb.... de hogy vidítsuk fel.....
2010. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
35%
...
2010. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
74%
12:18 egy igazi TUSKÓ vagy! Az előző válaszaidból is kiderült. Kit érdekel, hogy te 2-3 hétig nem látod a párod? Szar lehet megöregedni és szapulni a fiatalokat, akik találkozhatnak a párjukkal vidámak ettől és boldogok. Nincs szükség ennél a kérdésnél egy ilyen fap_nára mint te. Szánalmas bunkó!
2010. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
22%
Én inkább röhögnék, ha ez lenne a legnagyobb problémám az életben...
2010. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
47%
A 2. oldalon a 3. válaszolót (80%) miért kellett lepontozni?? Tényleg ő látja jól, nem arra értették a szülei, hogy csúnya, hanem a hisztijére. És talán ha nem nyivákolna ennyit, el is engedték volna, de amíg látják, hogy ennyire gyerekes, nem fogják komolyan venni.
2010. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
21%
Ezen a megöregedni dolgon röhögök 5 perce? Lehet, hogy tuskó vagyok és a 25 évemmel öreg a hisztis libácskák között, de ha 17 évesen ilyen gyerekes valaki, nekem az egyszerűen nevetséges és jót röhögk rajta és irigylem a problémáit:))) Lehet lepontozni, hajrá 12 évesek, szórakozzatok csak ezzel a pontozósdival , ettől lesztek felnőttek:))))))))))))))
2010. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!