Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki felvidítana? FONTOS

Valaki felvidítana? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedtek ki a barátomhoz, és a telefonomat is elvették.

Fél órája zokogok.

Tegnap sem tudtunk találkozni, holnap sem fogunk.

Annyira hiányzik!!!!!!!!!!!

:''''(


2010. máj. 9. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim válasza:
91%
Ne sírj! Én kb.1.éve nem láttam,(személyesen)csak az msn..stb van.
2010. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg nem veszed észre magad??? Te mennyire vagy felnőtt??? Ha nem érdekelne a dolog, akkor a kérdés elolvasása után szépen továbbmész és nem ITT okoskodsz. Sajnáljuk, hogy dolgozó öreg barátoddal ritkán találkozó 25 éves vagy aki be van savanyodva, de senkit NEM ÉRDEKELsz ugyhogy szia nincs szükség a válaszaidra.
2010. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
3%
Ja, te mondod meg a tutit, hogy kire vagy szükség és kire nincs? Bocs, nem tudtam...:) Korbácsod is van és megversz, ha még írok ide? Hű, most rettegni kezdtem, nagyon-nagyon félek...:))))))))))))))
2010. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
70%
Te tényleg olyan tuskó vagy 80%os. Húzz már innen. Tényleg nincs itt rád szükség... Osztogasd magadnak a tanácsaidat, s ha így hoztátok össze, hogy nem tudtok talizni, akkor vessetek magatokra. Kérdezd meg te is egy másik kérdésben, hogy mit csinálj, de itt egyáltalán nincs szükség az okoskodásodra! Nem tudlak sajnálni! Ez a lány meg nem a saját hibájából nem tud találkozni a barátjával, hanem mert a szülei nem engedik. Megpróbált tanácsot kérni, amiért te jól leszóltad. Ha nem tűnne fel a legtöbb tizenévesnek "tragédia", ha nem tud találkozni a barátjával. Ha nem tudsz megértő lenni és értelmes választ írni, akkor tényleg fejezd be.
2010. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
13%
Köszi, de én egyedül is meg tudom oldani a dolgaimat és nem itt szoktam tanácsot kérni, hanem vannak barátaim. És hogy nem tudunk találkozni, az a mi dolgunk és nem azért nem tudunk, mert anya-apa a hisztim miatt eltiltott, hanem értelmes oka van. Na, mindegy, ezt gyerekek nem érthetik...:) Oké, elhúztam, úgyis már folyik a könny meg a rózsaszín nyál a kérdések oldalán, majd hozok zsebkendőt, hogy a kis zokogók nóziját meg tudjátok törölgetni:))))))))))))))))))
2010. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg ez a 80%-os, 25 éves azért nem tudja, hogy milyen érzés tinédzser korban a pároknak egymás nélkül lenni, mert nem volt szerelmes még soha életében, gondolom, most is csak eltartatja magát a párjával, azért kell szerencsétlen fiúnak annyit dolgoznia...

23/L

2010. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
91%
Ha megtudod oldani itt miért kellett ecsetelni, hogy ti mennyi ideig nem tudtok találkozni?
2010. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
66%
:DDDDD Ott a pont 13:27!!!!!!!!!!
2010. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
50%
olyan nagyot fingtam, hogy csak úgy csapkodta a valogamat :)
2010. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

No, kedves kérdező, remélem jól fel tudtak ezek itt vidítani....

mert ezen csak röhögni lehet! XD

2010. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!