Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ölnétek a gyereketekért?

Ölnétek a gyereketekért?

Figyelt kérdés
de szó szerint kérdezem.engem annyira bosszant ha valaki bántani meri,akár szóban is,vagy valaki nekimegy véletlenül az utcán.
2010. máj. 8. 18:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy meglökéstől féltés (mert ugye itt szó sem volt pedofilról meg ilyenekről) szerintem akkoris már az agybajos eset...
2010. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

Pár éve láttam a Tv-ben,hogy Amerikában egy férfit állítottak bíróság elé,mert megerőszakolt,és megölt egy 17 éves lányt.A férfi végig vigyorogva ,semmiféle megbánást nem mutatva mesélte el,hogy végzett a lánnyal.Még a bíró is azt mondta,hogy ilyen gonosz,gyűlöletes emberrel még nem találkozott.A per sokáig tartott,és a lány édesapja végig ülte,hallgatta az egészet.Az édesanyja nem bírta végig csinálni.Az utolsó napon amikor az ítélet hirdetés volt,és amikor a bíró kimondta a végszót az apuka elővett egy puskát,és agyonlőtte a lánya gyilkosát.Mivel előre kitervelt emberölésről volt szó,így az apát is őrizetbe vették..Az emberek szimpátia nyomása miatt a kormányzó a többéves börtönbüntetést eltörölte..

Ez egy szomorú történet.

A kérdésedre a válaszom.

Ölnék a fiamért ha valaki hasonló gyalázatos dolgot tenne..Talán én is így csinálnám mint az apuka..

De nem ölnék,mert pár osztálytársa megveri,vagy belekötnének..Meg kell tanulniuk a gyerekeknek is hogy az ilyen eseteket,hogy tudják kivédeni,kezelni..

Azért apróbb dolgokért nem ölnék...

2010. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
El tudok képzelni olyan szituációt, amikor ölni tudnék a gyerekemért. A verbális bántás, és a véletlenül nekiment valaki az utcán azonban nem tartozik ezek közé.
2010. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is orvosi eset. A kérdés eléggé butácska. Én anya vagyok, de nem ölnék embert senkiért. Ütötte már meg másik gyerek (véletlenül), de hagytam, hogy elintézzék maguk között. Anélkül hogy tanul?
2010. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

19:45-ös, na ilyesmire gondoltam én is.


Amúgy sok szülő nem normális! Már ahogy itt 1-2 választ olvasok, szegény pedagógusok. Valaha egy szép hivatás volt, most egy rémálom pedagógusnak menni!

2010. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen, olnek erte, gondolkodas nelkul. De nem akkor, ha valaki megpockolne a fulet, vagy a tanar azt mondja neki, hogy irgum-burgum, azt intezze el maga. A jatszoteri "vitakba" se szolok bele, oldja meg. De ha egy felnott bantana ok nelkul, fizikailag, szoval tenylegesen veszelyben lenne (az elete forogna kockan, szo szerint) akkor egy percig sem gondolkoznek rajta. En bortonbe is mennek a gyerekemert, ha ettol neki jobb lenne.
2010. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy te cigány? Azok ölnének a gyerekeikért,persze nem azért mert szeretik őkett hanem igy kilehet nyírni egy magyart amitt ők semmibe sem nézznek.
2011. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!