Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ölnétek a gyereketekért?

Ölnétek a gyereketekért?

Figyelt kérdés
de szó szerint kérdezem.engem annyira bosszant ha valaki bántani meri,akár szóban is,vagy valaki nekimegy véletlenül az utcán.
2010. máj. 8. 18:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem erre a legtöbb anya igent fog írni,de te már beteges vagy.

18/L

2010. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Én bármely szerettemért,ha fizikailag bántanák!!!!!Persze azért nem ha véletlenül nekimegy valaki az utcán...:D Ha meg szóban,akkor én is verbálissan elküldöm,de NAGYON!!
2010. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
igen
2010. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. Szerintem normális kereteken belül a gyereknek is megkell tanulni elintézni a dolgait. Ha bántják akkor bántják, túléli és fejlődik, meg kell tanulnia hogy miként kell viselkednie és reagálnia egyes helyzetekre, ezt pedig csak saját magától teheti meg. Egy kalitkába zárt madár sem éli túl sokáig az erdőben.
2010. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Ha mondjuk megfenyegeti a gyerekem és a rendőrséggel se mennék semmire, mert nincs bizonyítékom, tuti, hogy nagyon helybenhagynám.

Durvább esetben IGEN, ölnék érte.

2010. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
azért vagyok erre kiváncsi,mert lehet már orvosi eset vagyok,de velem történtek sajnos olyan dolgok,és szeretném ettöl megóvni hogy még véletlenül se legyen semmi baja.
2010. máj. 8. 18:32
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekednek nem lesz könnyű dolga, ha ilyen vagy, inkább erre gondolj. Ha ezt ennyire túlzásba viszed, neki ártasz.
2010. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Az én gyermekem egy genetikai rendellenességgel született és az arcán vannak elég szembetűnő elváltozások. Még kicsi, de sajnos sokan megbámulnak és elhúzódnak tőlünk, pedig ha tudnák milyen imádnivaló Angyalka. Én az ilyenekkel szemben szánalmat és nem haragot érzek.
2010. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Akit Te megölnél, az szintén gyereke valakinek. Ha az a valaki is őlne agyerekéért, akkor téged is megölnek. Ennek van értelme?
2010. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Soha semmiért nem ölnék embert. Ha mindentől megakarod óvni a gyerekedet,neki teszed a legrosszabbat! Igaza van annak,aki azt írta,hogy a gyereket megkell tanítani arra,hogy saját maga megoldja a konfliktus helyzeteket. Egész életében nem állhatsz mellette,hogy megvédd!
2010. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!