Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról az...

Mi a véleményed arról az anyáról, aki otthon már nem ad a gyerekének enni, csak az iskolába fizet be?

Figyelt kérdés
Iskolába tízórai, ebéd, uzsonna, otthon nincs reggeli és vacsora.
2017. febr. 15. 11:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
A legutóbbi Kékfényben látott eset jut róla eszembe. Abban egy anyát mutattak be aki azért éheztette a gyerekét, hogy aztán mások előtt meg eljátszhassa a nagyon odaadó gondoskodó szülőt, aki mindent megtesz beteg gyereke felépüléséért. Vagyis csak az számított neki hogy mások mit gondolnak róla. A nővérem is ilyen, a jó hírnévért bármire képes, a háttérben meg egy bűnöző.
2017. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez leginkább attól függ, hogy a gyerek igényelne-e több étkezést? Magamból kiindulva: engem pisztollyal se lehetne rávenni, hogy tízórai, ebéd és uzsonna után/előtt még ezeken kívül is egyek. Feltéve persze, hogy ezek táplálóak.

Ha éhes a gyerek, akkor nyilván bűn és szörnyű, amit csinál, de most ezt amúgy te honnan veszed? Elég nehéz elképzelni, hogy éhezteti a gyerekét...

2017. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem éhezteti, de nem neveli, tanítja rá arra, hogy reggelizni kell! Tízórai után vacsi nélkül fekszik az ágyba, reggeli nincs, másnap tíz óráig nem eszik! A gyerek étkeztetésén spórol, persze cigi az van! Csak engem felháborít, kíváncsi vagyok más véleményére is. Ennyi.
2017. febr. 15. 11:28
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Otthon hétköznap mi sosem reggeliztünk, 7-kor indultunk hogy 8-ra odaérjünk, ki tud kora hajnalban, rögtön kelés után lakmározni? Vacsora mindig volt, húgom sosem evett belőle, ő vékonyka volt. A "gyerek" mekkora és lenne igénye enni amúgy?
2017. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ja és persze a gyereken látszik hogy sovány és az osztálytársinál egy fejjel alacsonyabb is, a csoportképen is feltűnő. Úgy néz ki a negyedikesek között mint egy első-másodikos.
2017. febr. 15. 11:29
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Osztom a kettes véleményét.Honnan tudod,hogy a gyerek éhezik?Lehet csak nem éhes.Sulis koromban sosem reggeliztem,mert nem tudtam enni olyan korán.Felkelés után 2-3 óra is eltelt,mire megéheztem.Ha délután jól laktam,én sem vacsoráztam.
2017. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

De mi az, hogy nem neveli arra, hogy reggelizni KELL? Miért kellene? Három étkezés elég lehet egy gyereknek, ha nem épp tini, aki félóránként rájárna a hűtőre.


És az még mindig nem derült ki, neked mi közöd az egészhez... Elég minden lében kanálnak tűnsz, és kéretlen tanácsokat akarsz osztogatni.


Szerintem egy kb. 2 éves gyerek már képes megítélni, mennyit és mikor szeretne enni. Egy iskolás pláne. Nem gondolod, hogy képes lenne kérni egy szendvicset otthon, ha éhes lenne? Vagy ne adj' Isten megcsinálni magának? Vagy az anyja netán lakat alatt tartja a párizsit?


Ne szórakozzál már velünk. Foglalkozz a saját dolgoddal.

2017. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Az én fiam olyan mint egy deszka, senki meg nem mondanà hogy itthon kieszi a fél hűtőt is. Szokta mesêlni vigyorogva hogy a konyhàs nénik mindig kérdezgetik kér e még. Van ilyen is hidd el. Szerintem egy őszinte kérdés többet ér néha mint spekulàlgatni .
2017. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod, hogy este már nem eszik? Együtt élsz velük?
2017. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Te ott vagy vele, lűtod?

Meg m az az ostobaság, hogy reggelizni KELL? Engem etetnél meg ébredés után, kb. hánynám is ki, mert akkor én csak a kvmat tudom meginni, meg max.! pár szem magvat, vagy datolyát.

2017. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!