Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha egy...

Miért olyan nagy baj, ha egy 175cm magas nő nem 50-55kg, hanem 68?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy szinte minden téren az az elfogadott, ha egy nő gebe, csontsovány. Akin van egy kis fognivaló (nem kövér), az nem lehet szép és jó...

Nekem erre megy rá a házasságom, 2 picike gyerekkel:(


2010. máj. 7. 14:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem mindenféle alkatú embert el kell fogadni, a soványokat sem helyes gúnyolni, de a teltekre se kell azt mondani, hogy "lusta, nincs akaratereje" stb. Nem tudsz eleget ahhoz valaki életéről, hogy így ítélkezz.
2010. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Ilyen arányokkal valószínűleg tökéletesen nézel ki;) Nehogy lefogyj!!Akárki is mondja:)

Én 166 cm vagyok és 52-53 kg,de csak azért mert tejfehérje érzékeny vagyok és ez mostanában derült ki,szóval rengeteg dolgot nem ehetek,meg sokat fogytam is:(,de az én barátom meg azt mondja,hogy túl vékony vagyok és hízzak,mert bár így is tökéletes vagyok neki,de még jobb lenne,ha lenne mit fogni rajtam.

2010. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
itt jól elment a téma arra hogy mi a szépségideál stb. na de a lényeg:a párod nem azért hagyott el mert te 68kg vagy. hanem azért mert nem szeret.
2010. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
semmi baj a magaságoddal és a sújoddal.csak annyi, hogy ez egy ge*i sz@r világ,ahol csak az a szép, aki 40 kg, és hatalmas műmellei vannak. én a testem miatt már voltam depressziós,162cm/60 kg vagyok. gyakran megölném magam, ha a tükörbe nézek, de ez van...
2010. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Utolsónak kötelező olvasmány:

Naomi Wolf: A szépség kultusza

2010. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!