Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha egy...

Miért olyan nagy baj, ha egy 175cm magas nő nem 50-55kg, hanem 68?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy szinte minden téren az az elfogadott, ha egy nő gebe, csontsovány. Akin van egy kis fognivaló (nem kövér), az nem lehet szép és jó...

Nekem erre megy rá a házasságom, 2 picike gyerekkel:(


2010. máj. 7. 14:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja a soványokat lehet leszólni, gúnyolni (mert a gebe szót használod te is)de a dagadtakat nem mert az már bunkóság.

Miért?

2010. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%

17:07

Ne pörögj már ezen. Hidd el eleget kapnak a teltebb nők is. Az ágyban:D

2010. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Lol.


vagy fikázzunk mindenkit, vagy senkit se.

Én így gondolom

2010. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a vékony és telt is szép:)

Van 43 kilós, hattyú kecsességű, gyönyörű barátném és van 80 kilós mosolygós, széparcú is:)


Kérdező: a férjed megunta a sok nyűgöt és másfele nézeget. Szerintem ne hagyd magadat. Kitartás!

2010. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy baj, tök normális a súlyod. A férjed egy se.ggfej. Utálom az ilyen felszínes embereket.
2010. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Bocs de én egy szóval sem olvastam sehol hogy a férje ilyet mondott. Csak a kérdező képzeli bele! Talán meg kéne kérdezni mi a baja!
2010. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
69%

Tegnap olvastam egy cikket Jennifer Aniston-ról, hogy bébikaját eszik, mert fogyni akar.

???

Honnan? Hajból? Mert felesleg nem nagyon van rajta.

Én főleg azért nem értem ezt a hihetetlen elvárást a magasabb nők felé, mert én 158 cm vagyok, és voltam már 80+ kiló is. (Nem tudom, mennyi volt pontosan, mert ijedtemben leugrottam a mérlegről, és felugrottam a biciklire.)


Azért "lehet" a soványakat csúfolni, mert azon komolyan megsértődsz? Az a mai szépségideál. Tulajdonképpen amikor azt mondod valakire, hogy jaj, de gebe vagy, az azt jelenti, hogy szép vagy. Szerinted pl. Victoria Beckham mit szólna, ha azt mondanám neki, hogy "Hú Vicky, te aztán gizda vagy." Valószínűleg megköszönné.

Ez olyan, mintha valakit azért csúfolnának, mert szép.

A suliban a legjobb barátnőm nagyon sovány volt, pedig zabált rendesen. Én meg dagadt voltam. Mikor egyszer azt mondták ránk, hogy Stan és Pan, kettőnk közül csak én vettem a szívemre, és csak rajtam nevettek.

Úgyhogy nem, nem ugyanaz a kettő. Amíg Kate Moss menő, és nem tudok egy kövér színésznőt mondani példának (vagy pedig csak megszámolhatót), addig nem ugyanaz.

2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
50%
Bocs de én ezeket a celebeket nem nagyon vágom mert nem nézek ilyeneket és nem érdekel mikor mit csinálnak a sztárok. Ellenben undorítóan gyűlölködve beszélnek mostanában a vékonyakról. És tudom hogy csak saját magukat akarják meggyőzni de ez akkor sem szép. Jönnek itt az elfogadós meg van rajta mit fogni dumával csak azt kéne felfogni hogy a túlsúly egészségtelen és ki az a buta aki direkt árt az egészségének? Persze van aki beteg meg van akin csak egy két kg van de ankkor is jön a szöveg hogy fúúj gebe meg fúúj biztos állandóa fogyózik meg fúj ha vele eszek elmegy kedvem mert ő nyafog hogy semmit nem ehet... Nos én egy ilyen kibírhatatlan vékony nővel sem találkoztam, mind normálisak. És megintcsak elmondom a véleményem, hogy beszélni kéne a párjával és nem elméletet gyártani mert biztos nem ez a baja...
2010. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos a ma trendije az anorexiás nő. Ez jön a médiából stb.

Még a csapból is. Ha te jól érzed magad a bőrödben,akkor más

se fog szórakozni veled.Ne foglalkozz mással, csak magaddal.

Egyél, igyál ne bánkodjál, mert azt megérzik a gyerekek.

2010. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy valami a "trend", de azt joggal várja el egy nő, hogy a párja szeresse! A trendet nem lehet a kérdésben felvázolt probléma miatt okolni! Érdekes az én Kedvesem pl. lesz.rja, mi a divat (minden téren) és ezzel sokan így vagyunk még.


Amikor összejöttek, láthatta, milyen az alkata - akkor nem volt baj ezek szerint. Még ha 100 kilóra híztál volna a 2 gyerek után, akkor is megalázó lenne ez a bánásmód Neked mint nőnek.

2010. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!