Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha egy...

Miért olyan nagy baj, ha egy 175cm magas nő nem 50-55kg, hanem 68?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy szinte minden téren az az elfogadott, ha egy nő gebe, csontsovány. Akin van egy kis fognivaló (nem kövér), az nem lehet szép és jó...

Nekem erre megy rá a házasságom, 2 picike gyerekkel:(


2010. máj. 7. 14:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%

172 centi vagyok,55kiló...párom azzal nyaggat állandóan,hogy egyek már,mert elfogyok...hogy 10 kiló simán rámjöhetne...


értsd meg a pasikat...

2010. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Amikor megismert, 72 kg voltam, és úgy fogadott el, mert a személyiségembe szeretett bele.

Aztán egy csúnya betegség során 3 hét alatt lefogytam 55 kilóra. Ezt a súlyt évekig megőriztem mindenféle diéta nélkül. Folyton hozzámért, éreztette hogy tetszem neki. Ha más megbámult, beszólt neki.

Aztán híztam 62 kilóra. Terhes lettem, híztam pár kilót, de a baba félidőben meghalt.Nem tudtam lefogyni.

1év múlva megint terhes lettem, de amit híztam, még a szülőszobán leadtam. És mire a gyerek 1 éves lett, ismét 62 kiló voltam. Pedig nem szoptattam, nem fogyóztam.

Terhes lettem, híztam 75 kilóig. Most 5 hós a pici, és 68 kiló vagyok, pedig alig eszek. Nem fogyok.

A férjem rám se néz, hozzám sem nyúl, más nőkön legelteti a szemét, a neten is azokat bambulja. Próbálok hozzábújni, de ellök, elfordul, megfogja a kezem és eltaszítja magától, ha hozzáérek.

Boldogtalan vagyok mellette.

Amíg úgy néztem ki, hogy utánam fordultak az utcán, addig jó voltam neki, folyton szeretgetett, ölelgetett, nem hagyott békén. Amióta nem néz utánam a kutya sem, azóta ő is elfordult.

2010. máj. 7. 15:34
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg itt a ferjeddel van gond, nem masokkal. 80 kilo vagyok es 160 cm. Egyaltalan nem zavarja a ferjemet, ugyanugy szeret, mint mindig, sot en sosem voltam nagyon karcsu es igy is szeretett. A te ferjed nem szeret, mert ha szeretne, elfogadna, ahogy vagy. Nem is vagy kover, kifogasnak hasznalja ezt. Ilyenek azok, akik a kulso alapjan valasztanak. Azert van ennyi valas, mert van, akinek csak ennyibol all az egesz, a kulsodet nezi es kesz. Egy hazassag korantsem ennyibol all jo esetben.
2010. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: meg annyit, hogy szerintem semmi koze a sulyodnak a ferjed hozzaallasahoz. Nem szeret, de o ferfikent azt a 6 kilot nem hiszem, hogy nagyon eszreveszi. 70 kilo felett voltal, mikor osszejottetek, igy akkor elfogadna most is. Itt nem a kiloval van a gond, hanem, hogy nem szeret mar es vele kellene megbeszelned, hogy most mi legyen. Ennek tobb mas oka is lehet, nem hiszem, hogy a kilo az...
2010. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom:(((

a férjed rendkívül bunkó.

szerintem is más baja van, nem az a pár kiló. nincs nője??!!! mert nekem nagyon úgy tűnik.

ne hagyd, hogy megalázzon, kérdezz rá, mert ez így nagyon nem jó!!!! ha szeretne, nem zavarná semmilyen súlyfelesleg!

2010. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi szenvedés után, csak ezzel tud foglalkozni?

Bocs, de a férjed elég bunkó ember lehet:(

Legyél távolságtartó, semmiképp ne alázkodj meg neki.

2010. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%

Bocs de szerintem már az a divat hogya vékonyakat szídják mert gebék. Miért kell róluk így beszélni azért mert te nem vagy az? Miért jobb az akinek van fognivalója? Hogy lehet ilyen megvetően beszélni arról (mindenhol nem csak itt ) akinek van akaratereje vagy egyszerűen csak olyan genetikája?

Amúgy meg garantálhatom hogy nem azért hagytak ott ez csak szöveg főleg ha előtte elfogadott.

2010. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi nem hagytak ott félreolvastam szóval biztos nem ezért rossz a kapcsolatod
2010. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom..nekem jobban tetszenek a formásabb, "teltebb" nők. Az ismerősi körömben is ez a tendencia. Tiniként persze, hogy a vékony csitrik jöttek be:)

Szerintem biztos jól nézelki ,nem ezzel lesz a baj!

Ez csak kifogás a férfi részéről.


32/FF

2010. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem szidja a vékonyakat, de nekem volt pár sovány barátnőm és elég szörnyű volt velük bárhová elmenni...

Vacsorázni, családi ebéd, mindig jött a duma, h jaj ő nem ehet ebből és ebből, savanyú ábrázat, jaj megint hízott, jajajjajajj.

Mostani párom kicsit husi, de sportol, viszont mindig jó kedve van, pörög és csodálatosan süt-főz:)


A párodnak valami más baja lehet!

2010. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!