Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, ha egy...

Miért olyan nagy baj, ha egy 175cm magas nő nem 50-55kg, hanem 68?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy szinte minden téren az az elfogadott, ha egy nő gebe, csontsovány. Akin van egy kis fognivaló (nem kövér), az nem lehet szép és jó...

Nekem erre megy rá a házasságom, 2 picike gyerekkel:(


2010. máj. 7. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

nem baj

sőt inkább jobb is

az egyik ismerősöm 171 cm és 46kg. nagyon vékony és az már undi:S

2010. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség. aki szeret az úgy szeret ahogy vagy. aki meg nem szeret az talál ki mindenféle ilyen dolgot. és általában a nők csinálnak ebből ügyet. én alacsony vagyok 48 kiló, mégis sokszor elégedetlenkedem. párom ilyenkor azt mondja hogy na most fejezzem be :) és ő azt sem bánná ha lenne rajtam plusz néhány kiló..

nem hinném hogy arra ment rá a házasságod hogy 68 kg vagy.

2010. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Mert sokan a média által követett trendet követik...
2010. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%

Ez komoly? Szerintem ez jó súly, két gyerek után meg főképpen.

Amúgy mindenhol vannak fogyómániások, az én anyósomnak beszédtéma 80%-a: hu mennyit hízik majd sógornőm a terhesség alatt. De azért cigivel kínálja, és ott bagózik mellette. Cigizni terhesen elfogadottabb náluk, mint hízni pár kilót, megáll az ész.

2010. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan hagyod,hogy ezek a külső dolgok befolyásolják a házasságod? akkor megérdemled.
2010. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Én csak 160cm vagyok, és bőven van rajtam felesleg. Viszont a párom igy szeret, azt szokta mondani, hogy kis vitamingolyó vagyok.

Arra azért kiváncsi lennék, hogy a férjed ugyanolyan jól néz-e ki, mint régen. Pedig ő még gyereket sem szült.

Szerintem a magasságodhoz képest az 50 kg kevés, igy biztos jobban nézel ki.

2010. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem hogy ez elfogadott. én 164 cm vagyok és 58 kg. Teljesen jól nézek ki, és ez a normális. Aki sokkal soványabb az beteges.


Ha a férjednek ez a baja akkor ez csak kifogás. Ne foglalkozz vele, csak el akar hagyni valami rossz dumával.


31/N

2010. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%

Ez azért alkatfüggő.

A barátnőm 180 centi magas, a súlya pedig 73 kiló.

És nincs rajta egy gramm felesleg, a munkája meg se engedné.

A másik része a dolognak, hogy mennyire szeret a párod, ha erre rámehet a házasságotok. Szerintem ezen érdemes elgondolkodni...

2010. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

Ha emiatt lép le a férjed, jobb is hogy megszabadulsz tőle.

Milyen ember már az ilyen?

Amúgy a leírtak alapján egyáltalán nem vagy kövér, mielött a férjed összerombolná az összes önbizalmad.

Biztos friss husi kéne neki, de ez nem a te hibád, maximum az hogy ezt előbb nem vetted észre és szültél neki 2 gyereket.

Minél előbb úgy kivágnám, hogy nyekkenne, még ha nehéz is megtenni.

2010. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

Nem baj - a számadatok alapján ez még kifejezetten jó súly is. Én 164 centi vagyok és 60 kiló (azaz arányaiban teltebb, mint Te, pedig még gyerekem sincs!), mégis egy jó alakú nőnek tartanak, és 65 kilósan is imádott az akkori barátom! Nem Veled van a baj, hanem a férjeddel! Ne magadat hibáztasd. Nekem pl. a hasam szerintem nem szép, nem lapos - a barátom imádja simogatni, fogdosni, markolászni :) így én is lassan megszerettem ezt a testrészemet is. Pedig a kapcsolatunk kezdete óta felszedtem pár kilót. (Azért, mert egy betegség miatt diétáznom kellett, de ezt már abbahagyhattam) Csak azért mondom ezt, hogy lásd, nem normális, nem természetes az, hogy valakit a férje, párja ócsároljon!!!! Főleg, ha az alakja a gyerek miatt változott meg!

Ha valaki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy!

A kapcsolatotok elején is ilyen volt?

Nemrég találtam ezt a cikket, van benne a te esetedre vonatkozó rész is:

[link]

2010. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!