Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Műtét után szeretnéd, hogy a...

Műtét után szeretnéd, hogy a férjed veled legyen?

Figyelt kérdés
300 km-re van a kórház, ahol műtenek. Mivel komoly műtétről van szó, általában 1 hetet kell bent feküdni. Jól esne ha a férjem mellettem lenne azokban a napokban, de nem tudom hogy 1 hétnyi szabit "elvárhatok"-e tőle. Ráadásul a látogatási időn kívül nem is tudom mit csinálhatna. Ti hogy tennétek a helyemben? Legyen 1 hétig ott műtét után?
2017. febr. 1. 14:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
7%

"a magyar egészségügy szégyene, hogy a 21. században előfordul, hogy nem talál 300 km-nél közelebbi kórházat az ember. "


29 #˘!


Ez nem az EGÉSZSÉGÜGY szégyene, hanem a KORMÁNY szégyene! Jobb, ha ezt felfogod! Az egészségügyben dolgozók erejükön felül dolgoznak! De van olyan hülye idióta beteg sajnos, aki percenként csip-csup ügyeivel ugráltatja mondjuk a nővért, amikor neki kb. 30 betege van!

Tehát amíg te, és a hozzád hasonló az egészségügyet szidja, az gondolkozzon el az után, hogy hova rakja az X-et, mert az egészségyügyre is költeni kell, nem pedig stadionokat építeni, és dollármilliárdokat elsikkasztani, a mi adónkból!!


Itt már azt sem tudják hova rakják azt a temérdek pénzt, amit elsikkasztanak! Románoknak pl. évek óta megy a támogatás, míg itthon egy magyar felfordulhat!

2017. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31%
Akkor fordítsuk meg.Ha az én párom (ha valóban szeretem) lenne ilyen helyzetben,akkor én kivennék egy szobát a városban és amíg lehet,végig vele lennék.Persze,ha akarná.Fordítva is jobban esne,hogy velem van minél tőbbet,mintha elkezdené számolgatni,hogy anyagilag mennyire éri meg.
2017. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
38%
Az utolsónak teljesen igaza van. Nekem eszembe sem jutna számolgatni, hogy mennyire érné meg anyagilag a frissen operált férjem mellett lenni, vagy azért nem vele lenni ebben a helyzetben, mert unatkoznék ott.
2017. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!