Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Műtét után szeretnéd, hogy a...

Műtét után szeretnéd, hogy a férjed veled legyen?

Figyelt kérdés
300 km-re van a kórház, ahol műtenek. Mivel komoly műtétről van szó, általában 1 hetet kell bent feküdni. Jól esne ha a férjem mellettem lenne azokban a napokban, de nem tudom hogy 1 hétnyi szabit "elvárhatok"-e tőle. Ráadásul a látogatási időn kívül nem is tudom mit csinálhatna. Ti hogy tennétek a helyemben? Legyen 1 hétig ott műtét után?
2017. febr. 1. 14:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
A műtét napján az altatás miatt felesleges lenne ott lennie, mert úgyse térnél annyira magadhoz, hogy bármit akarj, legfeljebb nézhetne alvó állapotban. Látogasson meg második napon, vegyen ki szabit aznapra és akkor órákat tölthettek együtt. Aztán majd elmegy érted. Mégis mit csinálna ott, ülne az ágyad mellett, és nézne reggel 8-tól este 7-ig, vagy amíg ki nem rakják? Jobban jársz, ha majd otthon tölt veled inkább néhány napot, és segít.
2017. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem legyen ott az első két napon. Az a legrosszabb, utána már jobban leszel. Meg gondolom, azért ő is szeretné tudni, hogy műtét után hogy vagy, nem csak egy telefonból. Mielőtt hazamegy még bevásárolhat neked, ha kell valami a bent tartózkodás idejére.

A többi napot tartsátok meg. Hátha otthon is jól jön majd a segítség.

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%

Jobb esetben egy-két órát lehet veled maximum naponta, ezért, ilyen kis idöért végképp nem éri meg szabadságot kivenni, és mellékesen egy csomó pénzt elkölteni neki szállásra, kajára.


A mütét napján eleve félálomban leszel, azaz akár ott van, akár sem, nem veszed észre.


A többi napokont egy csomó ellenörzésre, vizsgálatra fizikoterápiára kell menned, amikor meg nem, akkor hullafáradt leszel. Így megintcsak nem sokat észlelnél a látogatóból.

2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%

11, 13. Nekem már volt altatásos műtétem, kettő is. Egyszer sem voltam kómás egész nap. Reggel műtöttek, műtét után felébresztettek és utána végig teljesen magamnál voltam, nem aludtam már, csak este :)

Nálunk csak délután lehetett bejönni, úgyhogy délelőttől délutánig a telefonomat nyomkodtam, meg néztem ki a fejemből :D

2017. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
46%
Eloszor is jobulast neked. Ha engem kerdezel, en szeretnem, ha lenne ott valaki a csaladbol. Jolesik az embernek, hogy aggodnak erte, gondolnak ra, es nem mellesleg, ha valamirol elfeledkeztek, be tudja neked vinni. Viszont ott van az is, hoy 300km, az megiscsak 300 km.
2017. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt mondom, hogy inkább műtét után vegyen ki szabit, mikor már otthon lábadozol.
2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul műtét után nem nagyon fogsz mászkálni. Ha csak nem 1 személyes kórteremben vagy, a többi női beteggel szemben nagyfokú tapintatlanság, ha egy férfi fél egész napokat bent van egy hétig.
2017. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 holnaptegnapja ***** válasza:
61%

Ilyen már van felnőtt/felnőttben is.


[link]


:)


- sikeres gyógyulást -

2017. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%

Hát vessetek meg, de szerintem BŐVEN elég a telefon amikor felébredt, vagy másnap!


Tudod ki utaztatná meg a férjét 600 kilomértert??? Mindezt pár óráért, aztán mehet vissza.


Mellesleg azon kívül, hogy ott el téblábol, nem is tud csinálni semmit.


A nővérek elvégzik amit el kell, kérdezőnek meg feküdnie és pihennie kell. Ennyi.

2017. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%

"szeretném, de közben ott vannak az észérvek is"


Vagyis konkrétan leírtad, hogy vannak az "ÉSZÉRVEK",

meg a te érveid!!

2017. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!