Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanuskodjak a férjem ellen?

Tanuskodjak a férjem ellen?

Figyelt kérdés
2 éve megy a háboru az én és a férjem családja között.ez nemrégiben olyan formában tetőzött hogy a férjem riasztópisztollyal rálőtt vagy a levegőbe lött(nem tudom mert közvetlenül nem láttam) az édesanyámra.az én családom beidézett engem tanunak.mit tegyek,tanuskodjak a férjem ellen vagy tartózkodjak.személyi sérülés nem történt.azért mégis anyám jogos dühkitörésére persze nem a fegyver lett volna az értelmes válasz a férjem részéről.
2010. máj. 6. 10:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
tudja valaki hogy mit kaphat ezért a biroságon?kb?
2010. máj. 6. 12:06
 22/23 anonim ***** válasza:

tehát a férjed egy agresszív állat. bezár téged??? és ezek után te még felteszed ezt a kérdést. a bíróságon azt mondd ami az igazság. de szerintem itt az a gáz hogy te egy ilyen emberrel akarod leélni az életed. mi van ha igazi fegyvere is lesz és lelő valakit? esteleg veled veszekszik és téged.. csak azért mert épp ideges..

ez tipikusan olyan dolog mint mikor a nő azt mondja ,hogy ver a férjem, de hát épp ideges lett és csak azért amúgy jó ember. egy rendes normális ember nem lödőz még csak a levegőbe sem !!!!

2010. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

hát igen igazat adok neked.

most az anyámnál vagyok a gyerekekkel.és abban állapodtam mag a férjemmel,hogy vizsgáltassa ki magát orvossal és akkor talán elbeszélgethetünk a továbbiakról.köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2010. máj. 6. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!