Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanuskodjak a férjem ellen?

Tanuskodjak a férjem ellen?

Figyelt kérdés
2 éve megy a háboru az én és a férjem családja között.ez nemrégiben olyan formában tetőzött hogy a férjem riasztópisztollyal rálőtt vagy a levegőbe lött(nem tudom mert közvetlenül nem láttam) az édesanyámra.az én családom beidézett engem tanunak.mit tegyek,tanuskodjak a férjem ellen vagy tartózkodjak.személyi sérülés nem történt.azért mégis anyám jogos dühkitörésére persze nem a fegyver lett volna az értelmes válasz a férjem részéről.
2010. máj. 6. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem vagy köteles tanúskodni a férjed ellen.
2010. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Családtag ellen nem kell tanúskodnod, de szerintem nem erre irányul a kérdésed.Azt neked kell eldöntened, hogy a férjed vagy az anyukád oldalára állsz-e.
2010. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nem tenném:(Nehéz ebben az esetben dönteni!Kérd meg Édesanyádat,fogadja el,hogy nem tanúskodsz ellene!borzasztó dolog amit tett a férjed de ez ki tudja hová vezetne....
2010. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Együtt akarsz maradni a férjeddel?

HA igen nem hiszem hogy jó ötlet lenne ellene tanúskodni

2010. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Feleség nem köteles tanuskodni a férje ellen. Ha nem voltál ott,akkor pedig miről tanúskodnál? Amit anyukád mondott,azt te csak hallomásból tudod,tehát nincs miről tanuskodnod.
2010. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

de szivem szerint tanuskodnák mert az ilyen lövöldözést azért nem kellene büntetlenül megusznia-talán ekkor kicsit elgondolkozna hogy mit tett.és a bírosagon szeretném az igazat elmondani.azért nem szeretném hogy börtönre itéljék.

ilyen könnyebb esetekben mit kaphat

2010. máj. 6. 10:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles tanúskodni!De ezt Neked kell eldöntened(mármint,hogy melyik oldalon állsz,mert gondolhatod,hogy bárhogyan döntesz is,az egyik oldal megorrol Rád).És ha-ráadásul-nem is láttad,pláne ne tanúskodj.
2010. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy milyen büntetést kap.

HA szereted akkor elvárható hogy attól függetlenül hogy nem értesz vele egyet ne légy ellene

2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
együtt maradnék a férjemmel,mert 'sajnos' ezek után is szeretem és össze köt minmket két kicsi gyerek.de nem szeretném hogy a Tenyő-i sorsra jussak a családommal.ugyanis a férjem az egyik legjobb apa,de az utóbbi időben egyre többször felmegy az agyában a pumpa-szerintem apro dolgokon-vagy alapból a munkája miatt ideges.
2010. máj. 6. 10:17
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
ÉS ha ellene vallasz(főleg úgy hogy nem is láttad mi történt) akkor attól soha többet nem lesz ideges?
2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!