Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanuskodjak a férjem ellen?

Tanuskodjak a férjem ellen?

Figyelt kérdés
2 éve megy a háboru az én és a férjem családja között.ez nemrégiben olyan formában tetőzött hogy a férjem riasztópisztollyal rálőtt vagy a levegőbe lött(nem tudom mert közvetlenül nem láttam) az édesanyámra.az én családom beidézett engem tanunak.mit tegyek,tanuskodjak a férjem ellen vagy tartózkodjak.személyi sérülés nem történt.azért mégis anyám jogos dühkitörésére persze nem a fegyver lett volna az értelmes válasz a férjem részéről.
2010. máj. 6. 10:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Ne tanúskodj. Fő a békesség.
2010. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Miért háborúznak? Miért lőtt a férjed az anyádra vagy fölé?
2010. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem láttad mi történt és tanuskodni akarsz a férjed ellen?
2010. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, itt szinte mindenki elsiklik afelett hogy majdhogynem rálőtt az anyjára (még ha csak riasztópisztoly volt is) szerintetek az ilyen ember jó férj és apa?? legközelebb majd nem a levegőbe lő és nem riasztópisztollyal. én tuti nem érezném biztosnásgban magam egy ilyen ember mellett.legközelebb veled veszekszik és ugyanezt eljátssza...szerintem tanuskodj.
2010. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondtuk ha el akar válni akkor tanuskodjon, ha vele akar élni akkor nem a legjobb ötlet

Te meg afelett siklasz el hogy nem tudjuk igazából mi történt.Az anya mit csinált amire a férj lőtt

2010. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles tanúskodni a férjed ellen. Jobb lenne, ha a vitás ügyeket tettlegesség nélkül próbálnátok elintézni.
2010. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A kérdező tudja hogy nem köteles tanúskodni:S
2010. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles és én nem tanúskodnék. miért: te írod:

a bíróságon szeretném az igazat elmondani.

DE: TE ÍROD: a férjem riasztópisztollyal rálőtt vagy a levegőbe lött(nem tudom mert közvetlenül nem láttam) Vagyis lényegében nem láttál semmit. Akkor meg mit mondanál el ha az igazat akarod mondani????

2010. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
akkor lehet rosszul fogalmaztam a tanuskodást illetően:a biroságon azt mondanám ami igaz:én és a gyerekek a két család közötti eléggé zaklatott szóváltása közben bemenekültem az udvarról a házba,itt a nappaliba érkeztem amikor azt vettem észre hogy a férjem ingerülten kezében valamilyan pisztollyal rohan ki az udvarra,és két lövést hallottam ezek után.
2010. máj. 6. 11:53
 20/23 A kérdező kommentje:
egyébként elég bonyolult a két cslád története és a mi 2 év alatt történt.lényegében én ugy érzem hogy az após nem csipi a nővérem(pedig semmi oka nincs rá,csaktalán azhogy nem mindig ugy ugrálunk ahogy ő fütyül),az anyámat azért utálta meg mert nem az apos mellett áll ebben az ügyben,ezek után engem is megutált hasonló dolgok miatt.az a hobbyja hogy azanyut kirugatja a munkahelyéről pár napra-utánna mégsem gondolta komolyan-én a férjemmel ezen veszekszem.a férjem hobbyja,ha néha elborul az agya bezár a lakásba,amíg le nem higgad.az anyuék a lövöldözés előtt ezen buktak k i,hogy engem és a gyerekeket nem akart kiendeni az udvarról(én össze vesztem az előzmények miatt a férjemmel-és pár napra szüneteltetni szerettem volna a kapcsolatunkat úgy hogy a gyerekeket is vittem volna magammal az anyámhoz(de nem tiltottam volna el tölük)
2010. máj. 6. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!