Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önkormányzati lakások...

Az önkormányzati lakások kinek járnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én igényeltem egy önkormányzati lakást abol kifojolag hogy mi egy szükséglakás ban élünk és december ben elkel menünk és nem tudunk hova menni de ök. ezt elutasitoták azzal az indokkal, hogy nincs, lakás pedig van, mert még az interneten is fent van csak épen licitre
2010. máj. 6. 09:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy bocsánatot figyelmetlen voltam elfogadnék::)
2010. máj. 6. 10:19
 12/20 anonim ***** válasza:

Na most tényleg az utsó hsz-m lesz.

Az első a kérdés is tele van helyesírási hibákkal.Pedig ott nincs is káromkodás.

Miért is kéjek bocsánatot?

2010. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*kérjek
2010. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"

Az önkormányzati lakások kinek járnak?

Úgy értem, hogy én igényeltem egy önkormányzati lakást AHOL KIFOLYÓLAG hogy mi egy szükséglakásBAN élünk és decemberBEN EL KELL MENNÜNK és nem tudunk hova menni de ők. ezt ELUTASÍTOTTÁK azzal az indokkal, hogy nincs, lakás pedig van, mert még az interneten is fent van csak ÉPPEN licitre"

2010. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaj ne már ezen lovagoljatok! Amúgy meg a lakás nem helyesírásra, hanem rászorultságra jár. Elvileg....
2010. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen kérlek, másold be a helyesírási hibákat
2010. máj. 6. 10:25
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt nehogy már ne döntsd el,hogy ki a rászorult.. 3 gyerekre meg egy rakat pénzt kapsz,sőt,gondolom egyéb segélyt is...Nem biztos,hogy azt kéne várni,hogy valami az öledbe hulljon..
2010. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
először is már csak a ifjam rá kapok pénzt, ha ennyire érdekel 13000ft /hó, ja és nem kapok semijen segélyt csak anyut hogy a tankönyve 70% kel álmom nem tudom te miért kötözköc ennyire
2010. máj. 6. 10:40
 19/20 anonim válasza:

Sziasztok!

A feleségem a győri önkormányzat dolgozója... míg mások éveket várnak, addig ő megkapta 1 hónap alatt...

Válunk és igényelt egyet, mert a gyerekeket el akarja tőlem vinni. Mivel a bíróság még nem mondta ki az ideiglenes elhelyezést, ezért az a lakás, amiért mások több évet is várólistán vannak, már közel egy hónapja ott áll üresen. Akit érdekelnek a részletek, szívesen megmutatom a szerződését.

Aki botrányt akar csinálni belőle, keressen meg.

2012. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Kérdez, ne haragudj, de te tényleg analfabéta vagy...
2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!