Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkormányzati üdülő? Hogy is...

Önkormányzati üdülő? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

A 13.kerület önkormányzatának van egy ifjúsági üdülője Velencén. Szeretnénk egy kisebb csoporttal (12 fő kb.) 3-4 napra ott nyaralni,viszont semmi közünk nincs a kerülethez,másik kerületben lakunk,másik kerületi iskolába járunk.

Gondot jelenthet ez?

Mert én úgy látom,így is kedvezményes árak vannak feltüntetve. Ettől függetlenül meg lehet beszélni,hogy ott üdülhessünk?


2011. ápr. 3. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább őket kérdezed meg?

Amúgy mindegy ki honnan jön, fogadnak bárkit, de az ár lehet, hogy a helyieknek kedvezményesebb...de ebben tényleg csak ők segíthetnek.

2011. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatnál kérdez rá de nincs sok esélyetek mert az ilyen üdülökben a helyi iskolák szoktak üdülni és egész nyára be van táblázva.
2011. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen,én is ezen filóztam...de nekünk csak 1 kis faház kellene,és úgy láttam hogy több épület is van ott...

írtam nekik levelet.

2011. ápr. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!