Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakás csak...

Önkormányzati lakás csak abban a kerületben igényelhető ahova bevagyok jelentve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
bárhol igényelhetsz, de nagyobb az esélyed ott kapni, ahol már évek óta laksz
2011. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én a XVIII.ban lakom és itt "állítólag" nincs most lakásigénylés!
2011. ápr. 18. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Add be az igénylésed, és kész. Ha egyszer lesz önk. lakás , te már időben előbbre vagy. Az én lányom pályázott egy másik kerületben és kapott is lakást.

Ilyenkor szokták a kerületek kiírni a pályázatokat a lakásokra, ha van nekik.

2011. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legviccesebb h pályázni se tudok mert nincs nyomtatványuk! legalábbis ezt mondták az Ökormányzatba! mennyi idő után kapott a lányod lakást?
2011. ápr. 18. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

3 év. Minden évben pályázott.De neki akkor 3 gyerek volt és várta a negyediket. Ez 7 éve történt.Abban az időben néhány kerületben építettek önk. lakásokat is.

Csak akkor vannak ilyen kiírt pályázatok, ha van kilakoltatás. Olyankor lesz üresedés.Úgy tudom, mostanában nem építenek önk. lakásokat sehol.

2011. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!