Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önkormányzati lakások...

Az önkormányzati lakások kinek járnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én igényeltem egy önkormányzati lakást abol kifojolag hogy mi egy szükséglakás ban élünk és december ben elkel menünk és nem tudunk hova menni de ök. ezt elutasitoták azzal az indokkal, hogy nincs, lakás pedig van, mert még az interneten is fent van csak épen licitre
2010. máj. 6. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg szociálisan rászorultaknak. De már ez sem így van, mert már az önkormányzati dolgozók ismerőseik kapják meg a lakásokat, senki más. Csak a valakinek a valakije. Győrben legalábbis így van.
2010. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
teljesen igy van Eszergomba is ere tipelünk
2010. máj. 6. 09:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Igényeltem lakást, mert egyedül nevelem a kisfiam, akkor még gyed-en voltam, se gyerektartást nem kaptam, se semmit. Nem kaptam lakást, azt mondták, hogy nincs és hosszú a várólista. Barátnőm, aki hasonló helyzetben volt, mondta, hogy ő is igényelt anno, és mutatták neki, hogy abban az évben (ez kb. 5 éve volt), olyanok kaptak, akik valamikor '85-ben adtak be igénylést. Hát mondom időben... Ehhez képest nagyon kiakadtam múltkor, mert most ahol lakom albérletben (azóta már dolgozom), az alattunk lévő lakásban nem lakott senki, de már legalább 4 éve. Mondta a házmester, hogy az önkormányzaté a lakás. Ja, mondom az szuper, itt áll üresen, de azért nincs lakás... Most költöztek be egy hete, de nem úgy nézem, hogy annyira rászorulók lennének, mert két felnőtt ember lakik benne, egy férfi meg egy nő (azt hiszem egy pár), és mindkettő autóval jön-megy (és nem trabival), meg amikor költöztek, láttam ahogy hozzák az LCD tévét, meg a nem éppen lerongyolt bútorokat.

Ja, amúgy ez Pécs.

2010. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megál az ész mit képzelnek magukról
2010. máj. 6. 09:42
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de róhat szemétség
2010. máj. 6. 09:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálom, belinkelem melyik adás volt
2010. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Április 8-i adás

2010. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Először is nem akarok veszekedni! és azért írtam, így mert másképen nem írta volna ki, mert van egy káromkodás szűrő mádszor szerintem akkor elég rászorult leszek mikor három gyerekkel télen, vagyis decemberben kiraknak az utcára, ha elolvastad volna rendesen a kérdést te is rá jönnél
2010. máj. 6. 09:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nálam sokkal kevésbé rászorultak is kaptak már önkormányzati lakás, hogy úgy mondjam egye talán nem voltak rászorulva és most két lakásuk is van
2010. máj. 6. 10:03
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán ezt a szót nem próbálj meg mást:)
2010. máj. 6. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!