Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a nevelőapám...

Mit csináljak ha a nevelőapám fogdos? .13/L

Figyelt kérdés
Már régóta fogdos este amikor azt hiszi alszim de mindig felkelek.. De mostabába egyre gyakrabban és nagyon félek egy szilveszteri bulirol hazajövet picit sokat ittam a szülleim tudtak rolla de ez most mindegy az a lényeg mikor hazajöttünk ki hivott a konyhába és az ölébe ültetett és megpobalt megcsokopni de elenkeztem.. De ő erősködött majd bejöttem a szobámba de ő utánam jöt mellém feküdt és fogdosni probalt de nem hagytam.. Majd nagynehezen elment.. De mostanába arra ébredek esténként hogy olyan bizonyos helyeken fogdos.. Ilyenkor felugrok ő peddig át megy.. Ez tegnap is igy volt de akkor nagyon megilyedtem és probáltam anyával reggel beszelni vagyis ellmondani de nem merrem.. Mit tegyek??! Már nagyon félek.!

2017. jan. 14. 19:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#27: szedd össze magad....
2017. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Van Segélyvonal ,bántalmazott nőknek és gyerekeknek.

2017. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!