Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nevelőapám...

Szintimc99 kérdése:

Valaki segítsen nevelőapám lelkileg kikészít mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelkileg, fizikailag is kikészít, van egy öcsém aki tölle van, azóta utál! Amikor anya volt terhes berugott és anyámat TERHESEN lerántotta az ágyról... Azóta eltelt 1-2 év és most meg majdnem eltörte anyum kezét, persze ezúton hívtam a rendőröket és ő úgy gondolta hogy nagy valaki így be is szólt nekik. Másnap mentem suliba és tesin nagyon gáz volt lenni mert észrevettem hogy a kezemen volt a kezének a helye magyarán mondva véraláfutásos volt!! A suliban kérdezték hogy mi történt nekem meg nagyon ciki volt!! Mindig piszkál, mindenbe beleköt, soha nem hagy békén és 13 éves vagyok és azt állítja hogy én már nem vagyok szűz pedig én az vagyok nem úgy mint ő volt!! Meg olyan szavakkal dobálózik hogy:kanca... Valaki segítsen mert ezt már nem bírom tovább!!
2016. ápr. 18. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát anyád gyereket szült egy alkoholista, agresszív baromnak, aki mindenkit megnyomorít maga körül. Taps neki. Fogalmam sincs, mi ilyenkor a teendő. Talán anyuddal beszélhetnél komolyabban.
2016. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista hanem egyszeri alkalommal rugott be. Anya akkor még nem tudta hogy milyen idióta idegbeteg (akkor kedves volt)
2016. ápr. 18. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Értem. Gyereket szült egy embernek, akit alig ismert. Ehh. :S
2016. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vártak egy évet és úgy... De VALAKI SEGÍTSEN MERT NEM BÍROM IDEGILEG
2016. ápr. 18. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Apud?
2016. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Drága Fiam! Szépen elmondod az osztályfőnöknek és a gyerekvédelminek. Minden iskolában van. Majd ők intézkednek. Gyámhatóság családsegítői eljárás lesz. Nagyszülőkkel apukáddal milyen a kapcsolatod? Mert velük is élhetsz ha aláírják. Anyukád mit szól hozzá? Házasok vagy csak együtt élnek?
2016. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem házasok, igazi apám az nem is akar velem foglalkozni.
2016. ápr. 19. 14:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 22. 07:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerult megoldodnia a helyzetnek?
2016. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Már nem sok kell ahoz hogy kinyírjam
2016. máj. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!