Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nevelőapám...

Szintimc99 kérdése:

Valaki segítsen nevelőapám lelkileg kikészít mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelkileg, fizikailag is kikészít, van egy öcsém aki tölle van, azóta utál! Amikor anya volt terhes berugott és anyámat TERHESEN lerántotta az ágyról... Azóta eltelt 1-2 év és most meg majdnem eltörte anyum kezét, persze ezúton hívtam a rendőröket és ő úgy gondolta hogy nagy valaki így be is szólt nekik. Másnap mentem suliba és tesin nagyon gáz volt lenni mert észrevettem hogy a kezemen volt a kezének a helye magyarán mondva véraláfutásos volt!! A suliban kérdezték hogy mi történt nekem meg nagyon ciki volt!! Mindig piszkál, mindenbe beleköt, soha nem hagy békén és 13 éves vagyok és azt állítja hogy én már nem vagyok szűz pedig én az vagyok nem úgy mint ő volt!! Meg olyan szavakkal dobálózik hogy:kanca... Valaki segítsen mert ezt már nem bírom tovább!!
2016. ápr. 18. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd, annyit kapsz érte, mint egy rendes emberért.


Átérzem a helyzeted. Nagyon is habár enge fizikailag nem bántott soha senki de a lelki rosszabb szerintem.

2016. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!