Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a nevelőapám...

Mit csináljak ha a nevelőapám fogdos? .13/L

Figyelt kérdés
Már régóta fogdos este amikor azt hiszi alszim de mindig felkelek.. De mostabába egyre gyakrabban és nagyon félek egy szilveszteri bulirol hazajövet picit sokat ittam a szülleim tudtak rolla de ez most mindegy az a lényeg mikor hazajöttünk ki hivott a konyhába és az ölébe ültetett és megpobalt megcsokopni de elenkeztem.. De ő erősködött majd bejöttem a szobámba de ő utánam jöt mellém feküdt és fogdosni probalt de nem hagytam.. Majd nagynehezen elment.. De mostanába arra ébredek esténként hogy olyan bizonyos helyeken fogdos.. Ilyenkor felugrok ő peddig át megy.. Ez tegnap is igy volt de akkor nagyon megilyedtem és probáltam anyával reggel beszelni vagyis ellmondani de nem merrem.. Mit tegyek??! Már nagyon félek.!

2017. jan. 14. 19:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Két lehetőséged van. Az első, hogy anyukádnak modod el, a második, hogy a gyámügyisnek (vagy, ha olyan az osztályfőnököd, vagy van olyan tanárod akiben megbízol, akkor neki).


És elmész az iskolapszichológushoz is, hogy fel tudd dolgozni a helyzetet. Ne halogatsd az ügyet, mert a nevelőapád egyre magabiztosabb lesz!

2017. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
31%

Szólj anyukádnak!

Bár elég kamuszagú. Egy felnőtt férfi nem hagyná eltántorítani magát tőled.

Inkább tanulmányozd a Magyar Helyesírás Szabályait és ne igyál alkoholt!

2017. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Mondd el anyádnak! Amikor ketten vagytok beszélj róla. És ha megint megy, akkor éjjel kezd el kiabálni, hogy anyaaaa, anyaaa csak felkel, hogy mi van rá.

Remélem jó kapcsolatotok és hinni fog neked. Nevelőapáddal milyen a viszonyod? Ha anyud nem lép, akkor az iskolában beszélj róla az osztályfőnököddel és azt is mondd el, hogy anyádra nem számíthatsz.

Nehéz róla beszélni, de ne hagyd, hogy molesztáljanak, mert egy életen át kísérni fog az emléke...

2017. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez ha igaz rég mondani kellene . Anyának és utána osztályfőnöknek sürgősen .
2017. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.. Igen jo a viszonyunk csak nehéz erről beszélni de megprobálok.
2017. jan. 14. 19:56
 6/32 piriiiii ***** válasza:
22%
Ha igaz... - de nyilvánvalóan nem igaz. :)
2017. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Azonnal szólj az apukádnak, ne az anyádnak!Eddig miért nem szóltál róla? Ha az a patkány már eddig elment, legközelebb nem biztos, hogy meg is áll ennyinél.


# 2-es, pont az ilyen "kamu szagú", beszólás miatt nem mernek a bántalmazott gyerekek, nők szólni senkinek arról, ami velük történik! Hogy a szarba mersz te ilyet onnan a franc tudja honnan leírni?

2017. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
10%
Na és felállt neki közben?
2017. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%
Kamu.
2017. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Szólj az anyukádnak, osztályfőnöködnek, És az itteni beszólogatósokkal ne törődj! Az ilyen bunkók miatt nem mernek segítséget kérni a bajba került gyerekek, ezért tudják őket kihasználni az olyan tetű felnőttek mint a nevelőapád. Ha megpróbál fenyegetni , vagy azzal jön hogy nem fog neked senki hinni, vagy anyukád kerül bajba, nehogy higgy neki! Pontosan tudja a disznó hogy nagyon ráfázhat ha kiderül hogy erőszakoskodik egy gyerekkel.
2017. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!