Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a nevelőapám...

Mit csináljak ha a nevelőapám fogdos? .13/L

Figyelt kérdés
Már régóta fogdos este amikor azt hiszi alszim de mindig felkelek.. De mostabába egyre gyakrabban és nagyon félek egy szilveszteri bulirol hazajövet picit sokat ittam a szülleim tudtak rolla de ez most mindegy az a lényeg mikor hazajöttünk ki hivott a konyhába és az ölébe ültetett és megpobalt megcsokopni de elenkeztem.. De ő erősködött majd bejöttem a szobámba de ő utánam jöt mellém feküdt és fogdosni probalt de nem hagytam.. Majd nagynehezen elment.. De mostanába arra ébredek esténként hogy olyan bizonyos helyeken fogdos.. Ilyenkor felugrok ő peddig át megy.. Ez tegnap is igy volt de akkor nagyon megilyedtem és probáltam anyával reggel beszelni vagyis ellmondani de nem merrem.. Mit tegyek??! Már nagyon félek.!

2017. jan. 14. 19:48
1 2 3 4
 21/32 Evus1999 ***** válasza:
72%

Szia!

Én is voltam hasonló helyzetben. Szinte ugyan ez volt a sztori csak esetemben 9 évesen kezdődött 15 évesen tudtam megszabadulni tőle. Nálam az segített hogy megfenyegettem hogy szólok anyának és feljelentem. Akkor és ott beijedt.

Szerintem probálj meg szólni anyukádnak ( azt nem igérem higy hinni is fog neked, nekem se hit mikor 9 évesen elmondtam neki), ha ez nem segít szólj apukádnak (ő már biztos hinni fig neked). Addig is probálj nagyon keveset egyedül lenni a motsohaapáddal.

Szurkolok. Kitartást.

17/L

2017. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
39%
Hogy van az, hogy az is nullára le van húzva, aki szerint kamu, meg az is, aki szerint nem?
2017. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
42%

Nagggyoooon remélem, hogy kamu, nem csak azért, mert 13 évesen iszol, de talán még direkt ly-vel írod az ijedtet, de ne is legyen rossz neked.

Gyámügy.

És ne igyál basszus! Szilveszteri buli? Komolyan? 13 évesen nem baj, ha fent maradsz egész éjszaka, de én két éve sorozatoztam, nem buliztam, most se bulizok...

Régimódi vagyok?

Aki pedig jönne, hogy hagyjam már, én teljesen megértem, hogy az ilyen hatalmas trauma, számomra felfoghatatlan... de ez nem mentesíti ezek alól.

2017. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
42%
Nagyon sűrgősen szólj az anyukádnak!
2017. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
32%
Kamu az egész kérdés.Vegyél inkább egy helyesírási szótárat kislány.
2017. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem, hogy miért kell valamire azt írni, hogy kamu.

Sok olyan kis lány van, akit terrorizálnak, fogdosnak, és a gyerek nem mer szólni senkinek, mert fél, ha kiderül, akkor nagyon csúnyán elbánik vele az ember. Ezért depressziós lesz, vagdossa magát. Magába fordul.

Tényleg az ilyen gyökerek miatt nem mernek szólni ma már a szülőnek.

2017. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
51%

Akik lepontoznak, most ez bunkóság lesz, de remélem ott hagy az asszony, a férj, akár kik legyetek.

Csak éljétek meg, hogy milyen lehet az, ha a gyereketeket molesztálják. Hogy igen is mennyire nem fognak szólni.

Mert normál esetben, bár a mai világban már 13 éves, piál, dug, mindent csinál, mint egy felnőtt, de azért még vannak dolgok amiket nem minden kislány tud. Ha pl simogatják, miért teszik. Ha fogdossák ott lent, miért teszik. Remélem majd a gyereketek is ezt kapja, mert annyira sötétek vagytok mint az éjszaka.

Ha kamu is a kérdés, a tény még valóság. Vannak és lesznek ilyen gyerekek sajnos, akik ezt élik át.

2017. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%
Mert ugye teljesen hihető és életszerű, hogy ugyan nem meri elmondani senkinek, meg nem kér segítséget, de azért itt kiírja kérdésnek, ugye?
2017. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
6%
Kevesebb fantázia, ennyire rá vagy gerjedve????
2017. jan. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
33%

Akit bántanak, nem ide ír, ez egy tini fantázia.

Ha mégsem, akkor az osztályfőnökdnek szólj, de tuti nem igaz a sztori.


Persze, pasi minden éjjel kioson téged fogdosni, jobb kamut találj ki.

2017. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!