Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi? Van aki...

Van ilyen férfi? Van aki képes erre?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy szerintetek lehetséges e az hogy egy férfi egész életében csak 1 nővel van együtt szexuálisan?Sokára is vesztette el a szüzességét (24 évesen),nagyon válogatós fajta,és ahogy megismertem nem az a kur.ázós tipus.Komoly kapcsolatban van több mint 2éve,amiben tervei vannak.Vélemény?Létezik hogy ha minden jól működik nem változik meg,és szexuális téren csak 1 nővel van élete végéig,vagy az ilyen férfi fajta kihalt?
2010. máj. 5. 09:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, pl. az én párom is eddig, vagyis lassan 7 éve. Nem minden férfinek az az életcélja, hogy minél több nővel lefeküdjön. Az emberek különbözőek. Van, akinek a biztonság, a nyugalom fontosabb, és elvan a saját hobbijaival, érdeklődési köreivel a nőzés helyett.
2010. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 30 éves volt, amikor összekerültünk, és nem volt elöttem semmiyen szexuális kapcsolata, igen 30 e´vesn még szüz volt.

Amikor erröl beszéltünk, akkor azt mondta, velem megpróbálná a házasságot, mert szerinte jól összeillünk (a szerelem mellett) és ha velem nem siekrül, akkor senkivel sincs esélye rá.

Ennek 25 éve, azóta is szeretjük egymást és tudom, hogy soha nem csalt meg. (Ugyanis a munkánkból kifolyólag napi 24 órát vagyunk együtt - azaz ugyanabban az épületben, nem folyamatosan egymás mellett, de CSAK ketten vagyon ott, a legközelebbi emberek elég távol vannak.

2010. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még csak annyit, hogy egyikünk sem vallásos, söt istenben sem hiszünk, mielött még valaki arra jut, hogy emiatt vártunk egymásra.
2010. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

10.28-nak. Igen egy idő után félremennek páran, de ez csak

JELLEM kérdése.

Akik félremennek ahelyett hogy szakítanának, azok

1 FORINTOT NEM ÉRNEK!

2010. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%

Az a férfi,aki nem tud uralkodni magán,megdugna mionden nőt,akin szoknya van, NE NŐSÜLJÖN MEG!Ha megnősül,akkor pedig ne vegyem feleségül olyan nőt,aki tapasztalatszerzés okán a sokadik kapcsolatán van túl. Nem kell feltétlen szűznek lennie,de ne legyen szajha.

Az a nő,aki állandóan váltogatja a kapcsolatait,nem való feleségnek.

A házasságban pedig ne a szex legyen a legfontosabb,hanem a megértés, a szeretet, a bizalom.

27/F

2010. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember másmilyen.Rengeteg féle embertípus létezik.

Van,aki visszafogott és hűséges,emellett későn érő típus hosszú évekig,aztán a végén mégis csak elkezdi hajtani valamiféle kíváncsiság,és elkezd másféle életet élni,mintegy bepótolva az ,,elvesztett" éveket.

Van,aki alapvetően szintén hűséges típus,későn érő,és meg is marad ilyennek,tehát ez nem fog változni élete során.

Van,aki eleve szoknyavadász,vagy csak azzá válik,de az olyan férfiaknál,akik az átlaghoz képest későn veszítik el a szüzességüket,ez nem hiszem,hogy jellemző lenne.


Szóval,szerintem mindez jellem és természet kérdése.Természetesen létezik a kérdésben szereplő férfi,bár tény,hogy kevés.Ha úgy érzed,ilyen a Te párod is,nagyon becsüld meg,persze emellett azért járj nyitott szemmel,biztos,ami biztos alapon.Ezt úgy értem,hogy azért tegyél csak mindent a kapcsolatodért,akkor is,ha régóta vagytok együtt,mert bizony kihűlhet,ami pedig problémákhoz vezethet.

2010. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
37%
Én azt gondolom, hogy az ember még saját magában se lehet biztos, a párjában meg pláne nem.
2010. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
68%

09:46-nak!


" előttem nem feküdt le senkivel.Ez remélem mostmár így is marad:) "


Hát az biztos, előtted már nem is tud, max csak utánad!!!!


:) :) :) :)

2010. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!