Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi? Van aki...

Van ilyen férfi? Van aki képes erre?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy szerintetek lehetséges e az hogy egy férfi egész életében csak 1 nővel van együtt szexuálisan?Sokára is vesztette el a szüzességét (24 évesen),nagyon válogatós fajta,és ahogy megismertem nem az a kur.ázós tipus.Komoly kapcsolatban van több mint 2éve,amiben tervei vannak.Vélemény?Létezik hogy ha minden jól működik nem változik meg,és szexuális téren csak 1 nővel van élete végéig,vagy az ilyen férfi fajta kihalt?
2010. máj. 5. 09:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Létezik és nem is csak vallási okokból. Van, akinek az az egy nő, akit talál tökéletes, mindenben megfelel és soha nem lépne félre. Akad, aki lustaságból teszi ezt, de inkább erkölcsi kérdésként értékelhető.
2010. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy málid van vele, de őszintén: erre nagyon kicsi az esély.

Ha máskor nem, akkor majd kapuzárási pánikkor elfogja a kiváncsiság, de valószinűleg előbb.

2010. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
málid egyenlő mázlid.
2010. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ő nem vallásos.ahogy megismertem azt mondanám,ő tényleg ilyen.most 27éves és ugyanolyan mint amikor megismertem.tényleg az a kicsit visszahúzódó,nem csajozós,nem az a flörtölgetős tipus,egyszer mesélte hogy a technikusin vizsgára készült és próbálkozott nála egy csaj-a csajt pattintotta pedig bejött neki,mert a tanulás akkor fontosabb volt neki :D

de tényleg furcsállom is hogy létezik-e ilyen.amúgy tudja ő magáról hogy ritka fajta mert mondja ő is meg a környezetemben is hogy "ő jó gyerek" :D:D

szóval az egó meg van azért,és mellesleg jó pasi is :)

2010. máj. 5. 09:45
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én férjem remélem ilyen:) Ugyan is én voltam neki az első.4éve vagyunk együtt 1hónapja házasok,és előttem nem feküdt le senkivel.Ez remélem mostmár így is marad:)

Bennem is felmerült már ez a kérdés és tőle ism egkérdeztem,de aztmondta,hogy ő boldog,megkap mindent a szex terén amit szeretne akkor meg minek feküdjön le mással.

2010. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
flörtjei voltak neki,de nem volt szex egyik csajjal sem.
2010. máj. 5. 09:47
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mért olyan nehéz elképzelni ? Nyilván olyan pasi is van aki sose volt, és sose lesz együtt egy nővel sem ... az összes többi minimum kettő nővel lenne, lett volna? Inkább úgy lenne helyes a kérdés, mennyi az esélye egy ilyen pasinak? Az biztos hogy nem gyakori "fajta". De ettől még bőven lehetséges, hogy az ismerősöd pont ilyen.


maci

2010. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

09:46!


olyanok vagytok mint mi!!!bennem mindig ez a kérdés van :)

2010. máj. 5. 09:48
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm, hoppá! 22 évesen elvett egy gyönyörű 37 /!!!/ éves nőt. Állítja, ebben a nőben /angyal-ördög/ minden megvan, általa ismeri a nőket. Huszonhat éve vannak együtt. Az illető ismert író.
2010. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

tudtommal az én férjem is ilyen. :)


de bízom benne, nem hinném, hogy megcsalt. ha kiderülne, egy világ omlana össze bennem. de ezt nem tudhatjuk meg, csak hihetünk benne.

2010. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!