Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfi? Van aki...

Van ilyen férfi? Van aki képes erre?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy szerintetek lehetséges e az hogy egy férfi egész életében csak 1 nővel van együtt szexuálisan?Sokára is vesztette el a szüzességét (24 évesen),nagyon válogatós fajta,és ahogy megismertem nem az a kur.ázós tipus.Komoly kapcsolatban van több mint 2éve,amiben tervei vannak.Vélemény?Létezik hogy ha minden jól működik nem változik meg,és szexuális téren csak 1 nővel van élete végéig,vagy az ilyen férfi fajta kihalt?
2010. máj. 5. 09:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%

Persze nincs kizárva. bár aki ilyen fajta, azzal az a baj, hogy mindig sokminden fontosabb lehet mint a szerelme. legalábbis szerintem. fontosabba a tanulása éppen mint egy jó csaj, mikor nincs senkije, és még sose volt... hát nem tudom.


Szóval a lényeg, hogy én így már 31 évesen biztos vagyok abban, hogy nem kezdenék szűz pasival komolyabban, mert nem ismeri a nőket eléggé ahhoz, hogy biztos legyek abban, hogy értékel engem kellőképpen. Bár mondjuk aki ilyen korban mint én még szűz, azzal valami nagyon nem stimmel :)

2010. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
amikor megtudtam hogy ő még szűz volt(utólag mondta el)én sem akartam elhinni.Pedig mondom,egy elég vonzó férfiről van szó.én is csodálkoztam sokat.Arra gondoltam nem jó ez nekem egy ilyen pasival,nem ismerheti a nőket,nem tudja igazán mi az a komoly kapcsolat,de legnagyobb meglepetésemre több mit 2éve együtt vagyunk,1éve együtt lakunk és minden nagyon jó :o
2010. máj. 5. 09:55
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem is ilyen, en voltam az elso szerelme es egyedul velem fekudt le mostanig.10 eve vagyunk egyutt es 1 eve hazasok, de elotte is mar jo par evig egyutt laktunk.A kapcsolatunk 3. eveben volt egy kis bizonytalansag mindkettonkben, de nem voltunk kulon, es akkor megismerkedett egy lannyal, mindkettojuk elmondasa szerint eleg volt egy csok, ahhoz, hogy a parom rajojjon, hogy en vagyok neki az igazi, es mas no nem erdekli.Azota is nagyon banja, hogy megprobalt felrelepni, de en megbocsajtottam neki es ugyanugy szeretem mint azelott.Nagyon boldogok vagyunk egyutt es remelem ez igy is marad eletunk vegeig.amugy nekem is o az egyetlen pasi az eletemben, akivel lefekudtem.
2010. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
96%
Mintha magunkat olvasnám. Több, mint két éve vagyunk együtt a barátommal, ő 23 én 22. Neki is én vagyok az első minden téren. 20 éves volt mikor elvesztette vele, de nekem csak 1,5 év után vallotta be, félt, hogy cikinek tartom majd. De én nagyon örültem neki, sírtam is, szerintem ez nagyon megtisztelő :):) Nem tagadom, kicsit bennem van a félsz, hogy még nem elég érett komolyabb dolgokra, meg kíváncsi, de ez szerintem csak az én fejemben van így, mert ő egy halvány jelétsem mutatja ennek. :)
2010. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
ő is később vallotta be (fél év)hogy én voltam az első neki.Nagyon jó látni hogy sokan járnak ebben a cipőben mint mi.
2010. máj. 5. 10:07
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
a múltat nem változtathatod meg, én sem változtathatom, hogy nem azzal vesztettem el akivel jelenleg vagyok, de belül meg nem történtté könyveltem el az előző hibáimat, mocskos lányokat. Annyit tehetek hogy a mostaninak megadok mindent, mert ő jóban rosszban velem van. Ha tehetném, és ha akkor találkoztunk vna amikor szűz voltam, a mai napig ő lenne nekem az 1 etlen akivel lefeküdnék. amugy is miért milyen lenne mással? ugyanolyan. 24/F
2010. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert ma divat a nőknek-férfiaknak mindenkivel összefeküdni,mert állítólag kell a tapasztalat,vannak normális erkölcsi értékrendet tartó emberek is.

Ha valóban szeretik egymást,és nemcsak a szex tartja össze őket,akkor nem csalják meg a párjukat.

Én már 30 éve élek házasságban,de soha nem csaltam és nem is csalnám meg a feleségemet.

54/F

2010. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Huh, most lehet én leszek a rossz, de az én tapasztalatom az, hogy előbb-utóbb elindul másfele... az én volt páromnak is én voltam az első, 23 éves volt akkor, és szintén csak utólag vallotta be ( nekem is ő volt az első) Soha, de soha el sem tudtam képzelni, hogy más nőre nézne, a környezetemben is mindenki ezt gondolta, szinte szentként kezelték, és végül 5 év után mégis kíváncsi lett, jött egy lány aki teljesen elvarázsolta, és kevés volt a közösen eltöltött( hozzáteszem boldog) 5 év, nem tudott hazudni magának, és én el kellett hogy engedjem... Nem keserűségből írom, ne értsetek félre, azóta eltelt lassan 3 év, én is megtaláltam a párom, de így én nem tudok ebben igazán hinni! - azért kedves előző hozzászólók szorítok nektek, mert szerintem nagyon szép , és különleges ahogyan éltek :)
2010. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyok együtt a férjemmel. Mindketten az elsők voltunk egymásnak. Szoktam neki mondani, hogy miután megözvegyül (remélhetőleg nem előbb mint 60 éves kora körül), akkor kipróbálhatja, hogy milyen mással a szex, addig nem. ☺

Elég sokat szexelünk, én többször is akarom, mint ő, benne lennék a napi 3-ban is, úgyhogy nem félek, hogy "nem lakatom jól".

2010. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Én ismerek olyan srácot, aki 26 éves és még szűz.

Pedig jól néz ki, és jó fej is, csak amint találkozik egy csajjal, egyből megilyed, nagyon félős, és akkor hülyeségeket kezd dumálni is, vagy pedig meg sem szólal.


Ezért még odáig sem jutott el, hogy egy nőt lesmároljon.

Azt mondja jó, de hát hogy smároljon le valakit, ha azt sem tudja hogy kell. Fél hogy béna lesz, és ezért nem meri megpróbálni sem :)


Már gondoltam rá, hogy megtanítom csókolózni, hogy ne legyen már ennyire lúzer, csak hát nekem van pasim és akkor az kicsit hülyén jönne ki :)

2010. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!