Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit döntene ha a férjetek...

Ki mit döntene ha a férjetek nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Én 34 a férjrem 37 éves,jo pàrkapcsolatban élünk,én szeretnék babàt és ö ha mondom vagy kérdezem mindig azt vàlaszolja késöbb.Az az érzésem nem akarja. Ti elvàlnàtok emiatt?
2010. máj. 4. 21:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%

23.16


vicces vagy..:)

képzeld tényleg vannak emberek, akiknek fontosabb az, hogy teljesítsék a sorsukat, pl. hogy anyák legyenek, ha ők úgy érzik,hogy ez az életfeladatuk része.

nem tudom hány éves vagy, én már több olyan 'sztorit' is hallottam, hogy ez miatt otthagyta vki a párját. ffi is és nő is.

ja, mellesleg engem szidtál az első mondatomban, nem néztem hány órás/perces vagyok.:) de így legalább be tudsz azonosítani.

a válaszomban viszont a te szemléletedet is leírtam lehetőségként, ha végigolvastad volna..:)

és megjegyzem tényleg egy feminista pics@ vagyok..:)

de legalább fel tudok mérni egy helyzetet több szemszögből is, nem csak egyből..

2010. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
17%

Most lehet h le leszek pontozva de nalam ez valo ok lenne. Sooooot egy ilyen ferfivel nem is kotnem ossze az eletem. nekem volt egy 7 eves kapcsim es anyu ot szanta nekem, de o meg 32 eves letere sem akart kulon kotlozni a szuloktol es nem akart egyaltalan gyereket. mikor mi osszeismerkedtunk en voltam 20, o 25, en vagyok a lany, akkor meg fosulira jartam nem erdekelt a gyerek tema, sot nem akartam meg gyereket. kozben lemasoddiplomaztam is, utana fuggetlensegre vagytam, de amikor olyan 27 lettem megfogalmazodott bennem h sajat elet, sajat haz, nem a szulokkel, sajat csalad. o erre nem-et mondott. nekem jott egy lehetoseg h kulfoldon tudok letelepedni. Mivel vele nem lattam semmi jovot, es tudtam h 5-7-10 ev mulva is ugyanott lennenk ahol akkor voltunk, en kulfodlre koltoztem es megcsinaltam sajat szerencsem. Voltak itt kapcsolataim, de ujabb kapcsiknal neztem h az illeto akar e gyereket es amikor nekem a randin azt mondta, h o nem biztos, nem tudja, nem erzi magat erettnek es itt beszelek 30++++ ferfiakrol, na en mar a kezdeten mondtam h koszi nem, nem o az igazi. en tudom h nincs az a ferfi, aki gyerek nelkul valaha is boldogga tudna tenni. en 30 felett egyre depisebb lettem h kifutok az idobol. a ferjem mar megismerkedesunk ota tudtam h vagyik egy csaladra, gyerekekre, tehat tudtam h kihez megyek hozza. en hamar terhes lettem es nem panikolt be sooootttt madarat lehetett vele fogatni, minden UH-ra jott velem, korhazban vegig mellettem volt, es imadja a kislanyunkat. vasarnaponkent visszuk babauszni, es allandoan o akar a picivel vizbe menni. nagyon jo nezni oket. tehat a kerdesedre a valaszom en elvalnek. nezd 34 eves vagy bilogiai ora ketyeg es ha vki nem tudja 37 evesen mit akar az mar regen rossz. ferjem 4 evvel fiatalabb mint en o 30 evesen lett apuka, es 100-szor jobb apuka mint az exem lett volna. en nem bantam meg a cseret. bar anyum allandoan felhozza nekem, de mar nem erdekel nem kell valasztanom az en eletem. Mint ahogy ebben a kerdesben neked kell donteni a te eleted. fel kell tenned a kerdest, ha vele maradnal szereted -e ot annyira ill o szeret-e teged annyira, h boldogga tudjatok tenni egymast. ill te boldog lennel e gyerek nelkul???


ahogy elottem egyik hozzaszolo irta elofordulhat h te felaldozod az eleted, es a ferfi bekattan ugy 40es evei fele megis kene gyerek, te mar nem tudsz neki adni es elhagy egy fiatalabbert aki tud neki gyereket adni, akkor meg tenyleg egyedul maradsz es mindig benned lesz a piszka te feladtad az eleted az almaid a vagyaidat es o meg elhagyott. AAAAAAAAAAaa en azt mondom elvalnek.

2010. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

hát aki a hátamögött képes lenne trükkel babát összehozni....uhhh hát megérdemelné hogy elhagyják.Keress egy pasit dugasd meg magad aztán többet ne is keresd ...de azt akivel összeházasodtál...

Kérdező te ha úgy érzed hogy egy gyerek mással fontosabb mint ő akkor meg ne gondolkozz mert a petéid se lesznek fiatalabbak.

2010. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
20%

Ha nagyon egészséges vagy 40-ig szülhetsz, de ki tudja, hogy a férfi is egészséges-e?

Ha túl későn derül ki, hogy nem, akkor esetleg már nem találsz új társat.

34 nálad már elég rizikós, jobb lenne más férfit keresni, aki nem gyerekes gondolkodásmódú, és apuka akar lenni.

Nevelni úgysem nagyon fogja egy férfi sem a gyereket, nem is értem miért nem akar egy 37 éves férfi gyereket, semmi gondja vele.

2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%

18.00 hozzaszolo eleg erdekes felfogasu. es eleg primitiv... azert lehet vhogy egy nyilvanos site-on vmi finomabb nyelvezetett is hasznalni nem pedig egy kozonsegeset. lehet h en vagyok regimodi de engem nem igy neveltek szuleim szerencsere!!!


nezd a hazassag nem mindig tart orokke. es ha vki nem boldog amellett a ferfi mellett, mert nem kepes megadni azt ami a masikat boldogga tenne akkor igenis valjon el. Nincs ertelem leszogezni magat egy olyan ember mellett aki nem kepes boldogga tenni. hisz egyszer elunk. es akkor ezen ez a ferfi is elgondolkodhatna. ahogy a zutolso irta a ferfiak alig vesznek reszt a gyereknevelesben az o eletuk nem valtozik meg nem ok ejszakaznak etc, akkor meg mi a kifogasa ellene. foleg ha tudja h a feleseget ez tenne boldogga. akkor ez a pasas meg miert olyan onzo.. ha meg akarna menteni a hazassagat akkor nem kene ennyire onzonek lennie. En egy ilyen pasas mellett nem maradnek az biztos.


egyszer elunk. en pl tudom h nem lennek boldog gyermektelenul. engem egy pasas igy onmagaban nem tudna boldogga tenni, en nem sex partnert keresek, hanem egy tarsat a ferjemben aki mellettem van joban es rosszban egyarant. egyebkent errol sozl a hazassag is... es en ugyszinten mellette vagyok joban es rosszban egyarant. eppen ezert en vilag eletemben igyekeztem es azon voltam soha de soha ne fuggjek egyetlen egy pasastol sem. tehat ha nekem vmi nem tetszik akkor igenis tovabb allok. sajnos neha muszaj ezt megtenni a sajat erdekunkben. tehat ha egy pasas mellett nem vagyok boldog akkor minek legyek vele, akkor evvel az erovel jobb egyedul is, es akkor inkabb leszek sizngli egy fuggetlen no, mint h egy eretlen emberrel legyek egyutt es arrol abrandozzak majd csak egyszer meggondolja magat. arra a kerdezo jo h mosson fozzon ra, de saat csalad alapitasara nem jo... hat tudod mit 18.00 kosd ossze az eleted egy ilyennel es majd 50 evesen soppankodjal miert is vagy egyedul es mit is mulasztottal el az eletben. csaka sors ironiaja akkor mar keso lesz, mert a draga fiatal eveidet elpazaroltad. akkor legyen fontosabb neked egy ilyen komolytalan alak csak nehogye gyszerr koppanjal ilyenektol..

2010. máj. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
elozo... nyelvezetet egy t akart lenni csak typo.... sorry
2010. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
32%
utolsó...senkit nem érdekel hogy mi a véleményed a nyelvezetről.Legalább kerek perec benne van a mondanivaló nem pedig balettozva hányom a rizsát mint egyesek.
2010. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
utolso akkor is meg lehet szebben fogalmazni megha nem balletozva hanyod a rizsat. eleg primitiv vagy, es nagyon de nagyon buta....
2010. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%

ferfikent en sem lennek elrepesve ha a hatam mogott hoznanak ossze egy babat es akaratom ellenere is apuka legyek. DE nem kotnem ossze egy olyan novel az eletem aki eleve babat szeretne ha en tudom kerek perec h nem akarok. milyen alapon varja el egy ferfi h a no adja fel identitasat. Mint ahogy nokent en sem varhatom el h a pasas adja fel identitasat. ebbol kifolyolag nem is kotottem ossze az eletem egy olyan ferfival aki tudta h nem akar gyerket vagy nem volt benne biztos h akar, mert en tudtam h en akarok es elobb utobb ha a pasas a csillagokat hozna le nekem az egrol akkor sem lennek boldog mert nem lehetek anya. es sajnos en ezt nem tudom / tudnam feladni. eppen ezert mikor tudtam h en szeretnek babat, celiranyosan olyan ferfiakkal randiztam akik akartak csaladot es aki nem sajnos azt passzolnom kellett. nezz ha nem tudok boldog lenni vki mellett mert nem tudja nekem megadni a teljesseget es boldogsagot es en ugy vagyok teljes es boldog ha van gyermekem ugy annak a kapcsolatnak nincs ertelme es kar egymast farasztani, es egymas idejet rabolni.


ezert valaszoltam a kerdezonek azt ha o biztosan akar csaladot es a jelenlegi ferje nem akkor nincs ertelme geymas idejet huzni. Mert a ferj nem lesz happy h akarata ellen apuka lesz ami fair, viszont a feleseg nem lesz happy h akarata ellenere gyermektelen legyen. ket ellentetes erdek es vkinek engedni kell h a kapcsolat mukodjon es ha egyik fel sem akar engedni akkor a kapcs behalt. nem varhato el a notol h eppen o adja fel az almait.... miert mindig a nonek kell.... nem modnom h ez esetben a frefi adja fel azt amit akar, de azt mondom h en szemely szerint nem maardnek egy ilyen ferfi mellett mert husszu tavon nem tudna boldogga tenni akarmit is csinalna, mert en ugy vagyok boldog h van gyermekem. remelem ertheto voltam. nem ellensegesen irtam es nem bunko paraszt modjara.

2010. máj. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ismeretlenül lebutázol????Na kettőnk közül azt hiszem te áshatod el magad.....Attól mert valakinek van egy stílusa nincs összekötve az IQ-val...persze van aki ezt nem tudja...
2010. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!