Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit döntene ha a férjetek...

Ki mit döntene ha a férjetek nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Én 34 a férjrem 37 éves,jo pàrkapcsolatban élünk,én szeretnék babàt és ö ha mondom vagy kérdezem mindig azt vàlaszolja késöbb.Az az érzésem nem akarja. Ti elvàlnàtok emiatt?
2010. máj. 4. 21:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Én el. Nem akarnék úgy járni mint Csomor Csilla. Tíz évet várt, hátha a férje másként dönt... aztán kifutott az időből... :((( Amúgy nálunk is majdnem pont így történt, de a férjem minket választott szerencsére :) (engem és a gyereket, és nem bánta meg) :)
2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
döntsd el mi a fontosabb....mert ha ő nem akar akkor nincs az az isten amivel ráveheted.HA te nagyon akarsz jobban mint őt szereted akkor páááá...bár én személyszerint nem válnék el ezért.
2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

Hozzá sem mentem volna.

Ez olyan alapvető dolog, amit szerintem már akkor érdemes tisztázni, amikor a kapcsolat komolyodni kezd.

Elválnék a helyedben. De te tudod, hogy mennyire fontos a baba az életedben.

2010. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Én össze sem kötném az életemet olyasvalakivel,aki másfelé tart az életben,mint én.Szerintem,a,i ennyi idősen,házas férfiként nem szeretne gyereket,az később sem fog.Én kilépnék a helyedben.
2010. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Örülnék neki hogy találtam ilyen pasit mert én sem akarok. :) Mondjuk ha belegondolsz hogy mit ígértek egymásnak az amikor összeházasodtok... Én ha akrnék is gyereket akkor sem lenne olyan fontos mint a férjem, de hát ezt te tudod.
2010. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Mi végül is 36 és 39 évesen lettünk szülők ,sok-sok vita után...
2010. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

így van. döntsd el, hogy gyerek vagy férj. ha tőle is jó a gyerek, csináltass egyet vele, akár a tudta nélkül, aztán ha nem kell neki egyikőtök sem, akkor pá.

viszont inkább úgy készülj, hogy nem kell neki egyikőtök sem, és egyedül is vállald.

ha szerencséd van, mikor terhes leszel rájön, hogy szeretne ő is egy családot, és mégsem akarja hogy elmenj, vagy ő nem akar majd otthagyni.

vagy egyszerűen elhagyod, és keresel magadnak másik partnert, vagy spermabankban szerzel egy jó donort.

lehetőségeid vannak, neked kell eldöntened melyik a fontosabb az életedben. van aki le tudja élni az életét gyerek nélkül is.

2010. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
nem ebszéltétek meg előre?amikor megismerkedtetek?kész tények elé állitanám!
2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Hát azért az nem úgy van, hogy ha nem kell neki a gyerek, akkor "Pá". Egy gyerek vállalása normális esetben 2 ember közös döntése. Mert azután a gyerek után 18-20 évig fizetni kell a gyerektartást. Ez a másik legdurvább kihasználása a saját önző cél érdekében. Szerintem semmiképp ne tedd ezt kedves kérdező, amit az utolsó javasolt. Nagyon-nagyon alja dolog, szerintem te sem örülnél, ha vki megcsinálná veled. Ennél már az is jobb, ha holnap elhagyod a férjed és mész a spermabankba, komolyan.
2010. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
akarom mondani utolsó előtti
2010. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!