Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit döntene ha a férjetek...

Ki mit döntene ha a férjetek nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Én 34 a férjrem 37 éves,jo pàrkapcsolatban élünk,én szeretnék babàt és ö ha mondom vagy kérdezem mindig azt vàlaszolja késöbb.Az az érzésem nem akarja. Ti elvàlnàtok emiatt?
2010. máj. 4. 21:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
miért kell szegényt így lehurrogni? van olyan is, hogy persze minden, mindent megígér a férj, de aztán mikor a nő már szeretné neki még mindig korai. ő még mindig várna, és még mindig nem jött el a megfelelő pill.
2010. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
Ó, de sajnálom ezt! A párommal nehéz téma volt nálunk, mert az elején akart, aztán meg ő nem, és még szakított is. De ez nem tartozik ide. Te tudod, mi lenne, ha terhes lennél. Pl. azt mondanád a férjednek, hogy nem védekezel tovább, mert egyre nehezebb lesz a te helyzeted. Ha nem játszod meg a teherbeesést, akkor tényleg a Te döntésed, hogy férj vagy gyerek. Én úgy gondoltam, ha véletlenül terhes lennék, bebizonyosodna, hogy a párom olyan jó apa lenne, mint gondoltam. Nagyon nehéz dolog ez. Átbeszélted már a férjeddel? Ha választás elé állítanád, hogy döntene?
2010. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%

Sosem mennék hozzá egy olyan férfihez, aki állandóan sak halogatja a gyerektémát. Ez olyan, hogy először azt mondja, hogy "nem elég biztos még a kapcsolatunk", aztán hogy "még nincs meg az egzisztencia", aztán azt, hogy "dehát fiatalok vagyunk még, legyünk még egy kicsit kettesben", végül pedig, mikor a nőnek már csörömpöl a biológiai órája, a férfi benyögi, hogy számára a gyerek csak egy kolonc, és egyszerűen nem akar gyereket.


37 évesen, ha egy férfi még mindig "később" akar gyereket, az nem egy komoly ember. Én elválnék tőle, míg nem késő egy gyerekpárti emberrel újraházasodni. Esetleg előtte elbeszélgetnék arról, hogy számára mit jelent az, hogy "alkalmas időpont a gyerekvállalásra", és megkérdezném, hogy elég felnőttnek érzi-e magát a gyerekneveléshez, vagy még mindig a kis infantilis játékainak akar-e élni...


A történetnek egyébként ismerem azt a típusú folytatását, mikor a nő beletörődik, hogy neki nem lesz gyereke, aztán a férj öt év múlva, mikor a nő már a negyvenes éveiben jár, hirtelen kitalálja, hogy neki mégis kell gyerek, aztán lelép a húszéves csajjal, aki még képes szülni. Hány, de hány ilyen esetről tudok...

2010. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

én nem értelek titeket egyes válaszolók..

"sose mennél férjhez olyanhoz, aki nem akar gyereket'?


szerinted minden esetben azt mondja a ffi, hogy neki nem kell soha? ilyennek ismered a ffiakat?

inkább azt mondják, hogy persze, majd kell gyerek. és mikor a nőnek már kéne, (és persze már férjhez ment hozzá) na akkor odázzák el a dolgot.


nem lehet ám csak úgy a jövőbe látni..

2010. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem spermadonornak akarom a férjemet, hülye lennék emiatt elválni. A gyerekhez nem játszmázás kell, hanem két ember felelős döntése. Ahogyan később a gyereknek sem egy olyan anya kell,aki felcsináltatta magát majd vállalta őt egyedül,hanem anya és apa.Ha a kapcsolat jó,önzés lenne ezért lelépni.Ennyi erővel ő is leléphetne,mert nem érted őt meg..Miért csak az egyik oldalt kell nézni?!Szánalmas..
2010. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%

na, én most jöttem rá, hogy ezek azok a topikok, ahova nem kell írni.

ti itt mind idióták vagytok válaszolók a hülye lepontozásaitokkal.

mint az óvodások komolyan:D

jó mulatást! csak sírva ne fakadjatok..:D

2010. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
38%

Hát az enyém sem akarja.


Ő azt mondja. Nincs rá elég pénz, nem szereti a gyerekeket, nem akar felnevelni úgy senkit, hogy 40év mulva a vízért kell majd szenvednie. Nem akar egy egész életet tönkretenni, és úgysem tudná felnevelni normálisan.


Nekem meg azt mondta, mondjak érveket, ami miatt legyen gyerekünk, és ha meggyőzöm, akkor talán.


Mondom, jó, nézzük. Én öregszem, már rég kellett volna hogy legyen gyerekem, mert ha még húzom pár évig, akkor már nem is lehet. Különben meg úgy szeretnék egy kislányt, fésülgessem a haját, babázzak vele, olyan jó lenne. Vagy egy kisfiút, aki olyan lenne mint ő, ő kicsiben, tökéletes férfi :)

Meg hát amikor öregek leszünk, nem lesz családunk, az elég rossz lenne, nem?


Már minden hülyeséget kitaláltam neki, hátha belemegy, de neki nem tetszettek ezek az érvek. Azt mondta úgy sem tudom meggyőzni semmivel.


Aztán éveken keresztül mondogattam neki, hogy csináljunk gyereket, ő meg ellenkezett.


Míg nem egyik nap elegem lett, és elkezdtem raplizni, kiabáltam sírtam, hogy nekem kell gyerek és kész, nemérdekel, akkor csináljon egyet és hagyjon el, majd én felnevelem egyedül.


Erre azt mondja, najó, akkor csináljunk.


És akkor én meg. Mivan? Most meg csak így belemész?


Aztán csináltunk, de nem sikerült, és előszőr 2 hétig halálra parázta magát, hogy mivan ha most tényleg teherbe estem, én meg az alatt a 2 hét alatt sokkal boldogabb voltam, mint bármikor máskor.


Sőt állítólag kedvesebb is voltam vele, és ezt meg is jegyezte.


Aztán nem lett gyerek, mert 1-2 alkalomtól nem biztos, hogy lesz, szóval még kéne próbálkozni, de most már jobban hajlik rá.


Én nem értem, komolyan.


Hiába ismerem 6 éve, nekem ez magas.

De mégis valami azt súgja, ha lenne egy gyermeke, idővel biztos megszeretné, és jó apa lenne.

2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele, de nem b*szd át a fejét. Ez egy komoly döntés.
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
*ne
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
71%

"ha tőle is jó a gyerek, csináltass egyet vele, akár a tudta nélkül, aztán ha nem kell neki egyikőtök sem, akkor pá."

Te normális vagy?? Biztos vmi feminista pi.cs@ vagy, ráadásul gerinctelen.

Kérdező: ha szereted a férjed akkor maradj vele mindenképp, nehogy eldobd azt az embert aki a párod, a másik feled egy olyan "vkiért" aki még nem is lézetik. Fontosabb lenne neked egy gyerek mint a szerelmed?? Ha ezért elhagyod akkor tuti nem szereted igazán. Vmiért őt választottad a férjednek, gondolom boldog vagy vele, akkor semmiképp se váljatok el. Ha eddig boldog voltál vele akkor ezek után is az leszel, gyerek nélkül. És semmiképp se eröltesd, beszéljétek át mégegyszer(nem 2X, 3X!!!), de ne eröltesd és főleg ne zsarold!!! Kompromisszumok kellenek egy kapcsolatban, biztos nem egy olyan dolog volt amiről ő is lemondott érted.

2010. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!