Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok valamit vigasztalásul?

Írtok valamit vigasztalásul?

Figyelt kérdés
Már írtam ez ügyben, csak a "szexoldalra" tettem, pedig ide akartam, hogy ma szakított velem a párom, és magam alatt vagyok, ha csak bármi kis semmiséget írnátok, jólesne, tudjátok, az első napok, éjszakák egyedül...
2010. máj. 3. 22:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy tudd és megértsd, hogy miért tette. Ha nem adott magyarázatot, akár menj a nyakára, amíg el nem magyarázza a VALÓDI okot (de akkor legyen is bátorságod meghallgatni) Hidd el sokkal könnyebb lesz úgy lezárni! Lehet, akkor már egyből meg is látod a negatív tulajdonságait!

Amikor velem szakítottak, az illető könnyen akarta elintézni (telefon) - de én fapofát öltöttem és elhívtam, hogy igyunk egy pohár bort. Mert a valódi okot akartam hallani, tudni akartam, engem nem lehet csak úgy magyarázat nélkül lerázni.

Aztán - tudom, ez csak dac volt - rögtön nyitott lettem arra, aki egy ideje kerülgetett. Sajnos ez az exemnek szólt, "nesze neked, eddig szomorkodtam utánad"-alapon. A másikkal végülis semmi nem lett,nem is történt köztünk semmilyen testi kontaktus - de msának jól elsülhet, ha nyitott.

A barátnőim társaságát kerestem, elmentünk négyesben bulizni, egyből nem volt olyan sötét a világ.

És írtam,nekem az is sokat segített.

2010. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha valaminek vége van,ott mindig valami új kezdődik:)

Még sok szerelmed lehet,nyugiii:D

2010. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szegénykém,nagyon sajnállak bennetek,velem nem volt még ilyen(22éves vagyok,és a párom az első barátom,4éve hogy 1ütt vagyünk),de én is nagyon félek hogy egyszer megtörténik.De átérzem a helyzetet hogy milyen lehet,kapcsolatnuk elején voltak mélypontok!Próbálj elmenni a barátnőkkel valahova,programokat szervezzetek,és itt a nyár még rádtalálhat a szerelem!:)Mennyi ideig voltatok 1ütt?


Szurkolok hogy minél hamarabb kiheverd/kiheverjétek a "fájdalmad"!

2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
2,5 éve. Ez már a negyedik szakítása volt... csak hát nem lehet ezt a végtelenségig csinálni.
2010. máj. 7. 08:54
 35/35 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm, én meg szurkolok nektek, hogy mniden jól menjen tovább. Nem kötelező, hogy ne az első legyen az igazi. Ne félj.
2010. máj. 7. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!