Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok valamit vigasztalásul?

Írtok valamit vigasztalásul?

Figyelt kérdés
Már írtam ez ügyben, csak a "szexoldalra" tettem, pedig ide akartam, hogy ma szakított velem a párom, és magam alatt vagyok, ha csak bármi kis semmiséget írnátok, jólesne, tudjátok, az első napok, éjszakák egyedül...
2010. máj. 3. 22:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem kábé három hete szakított, amit én vissza akartam csinálni, és állandóan hívogattam stb... Csak még jobban elmartam szerintem, tegnap mondtam ki én is, hogy ha nem, hát nem.

Hirtelen jött, életem nagy szerelme volt, hirtelen ment. És elhiheted, szépen lassan úgy múlt el, hogy észre sem vettem.

Nekik is fáj, akik eldobtak minket, és nem adtak még egy esélyt. Mi azonban erősebbek leszünk tőle. Talán egy kicsit hidegebbek és óvatosabbak, de erősebbek.

2010. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Ne hibáztasd magad.Én nem hívogattam és mégsem kapom vissza. Ilyenkor nincs jó megoldás és jó módszer.

Nekem mondjuk pszichológus segítségére van most szükségem, mert túl sok pofont kaptam az elmúlt 2 évben és nem tudok sok mindent egyedül feldolgozni.Nem szégyellem (eddig inkább ezért nem mentem) de úgy látszik labilis vagyok egy kicsit lelkileg ezen pedig változtatni akarok nekem ez kell.

Ha el akarod felejteni akkor tedd azt amit a többiek mondanak, mondjuk még mindig nem tudom miért szakítottatok..ha meg vissza akarod szerezni akkor tegyél meg mindent,mert életed végéig bánni fogod, ha nem teszed meg. Most én is azt érzem,hogy mindent megtettem azért, hogy visszakapjam..könyörögtem, megalázkodtam, kérleltem, ígérgettem, változtam, vártam türelmesen és elfogadtam..ez van sajnos. De a lelkiismeretem tiszta ezáltal. Kitartást neked!

2010. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok még mindig, sírd ki a bánatodat a legközelebbi rokonaidnak. Mindent mondj el, a legapróbb részletet is. Higyj nekem, más nem segít. Kicsit visszajön az önbecsülésed is a mínuszból. Illetve nem jön vissza, de elkezd közelíteni föl, a nulla felé. :)

És ha van kedved kicsit beszélgetni, akkor nyugodtan írj emailt.

2010. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen, neked is. Én most próbálok új célokat keresni. Már megvannak, már csak valóra kell váltani mindent, hisz még előttünk az élet. :) Néha-néha még eszembe jut, de már nem olyan kegyetlen izzással, mint az elején. Talán csak azért megy ilyen gyorsan, mert minden más rendben van az életemben, meg mert próbálok szabadulni minden emléktől. Száműzök minden tárgyat, zenét, mindent! Máshogy nem lehet.
2010. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is ezt próbálom tenni, csak nekünk mély érzelmek voltak esküvő tervezés stb, így nem könnyű. Valamint a legrosszabb, hogy nagyon szeretjük egymást még mindig...de ez van az életet nem lehet megmagyarázni..fel a fejjel mindenkinek!!!!
2010. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Habár mi még csak huszas elején járunk, de ilyenre mi is gondoltunk. Szerelmesen tényleg furán látja az ember az életet. Hogy majd két húszéves kibír még minimum öt évet aztán ásókapa nagyharang. Hová is tettem a fejem. :D
2010. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem érdekes dolog..Én a bizalomtól jobban félek:(

Megbízni nem is tudom,hogy fogok-e ezek után.. Ti miért szakítottatok?

2010. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
".Én a bizalomtól jobban félek:( " Ha nem biztok egymásban,akkor ott önértékelési probléma áll a háttérben..,ilyenkor érdemes kicsit magadba nézni;)
2010. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne most hasonló helyzetű emberekkel jól berúgni. :D
2010. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Igazad van. Benne bíztam csak magamban nem. Abban,hogy elég jó vagyok-e. Pszichológus kell nem kapcsolat nekem egyenlőre.
2010. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!