Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok valamit vigasztalásul?

Írtok valamit vigasztalásul?

Figyelt kérdés
Már írtam ez ügyben, csak a "szexoldalra" tettem, pedig ide akartam, hogy ma szakított velem a párom, és magam alatt vagyok, ha csak bármi kis semmiséget írnátok, jólesne, tudjátok, az első napok, éjszakák egyedül...
2010. máj. 3. 22:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Volt valami előjele?

Nagyon sajnálom, tudom hogy ilyenkor kiüresedik a világ:(

2010. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra nem ő volt az igazi, inkább most mint később szenvedni. Amikor é szakítottam, vagy engem hagytak el, mindig ezt ondogattam magamban. - Nem ő volt az igazi!Valahogy ettől nyugodtabb lettem.
2010. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a helyesírási hibákért! Nekem egy kicsit késő van, hajnalban keltem.
2010. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek oka van, semmi nem történik véletlenül.

És ami nem öl meg, az erősít...

Tudom , most szar és nehéz, de később ennek is a jó oldalát fogod látni.

Ne hagyd el magad, élj, tavasz van-nyár, nyílj ki és légy nyitott, rád fog találni valaki!

2010. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, ez mindenkivel megesett legalább már egyszer. Aludd ki magad és holnap menj ki egy kicsit a napra. Nézz az égre és köszöndd meg, hogy rád is ugyanúgy süt, mint két nappal ezelőtt.
2010. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem fog megnyugtatni, de velem is most szakítottak.Nehéz és nagyon nem megy a felejtés:(De majd csak jobb lesz.DRukkolok ,hogy jobb legyen
2010. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem azt írtam, jobb később, mint soha:)

Jobb, hogy most történt meg, mint később! Jobban fájna esetleg...

2010. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szió

Nézzd meg az rtl-en a Showder Klub-ot, legalább megnevettet egy picit. 0.45-kor lesz a Ments meg! nagyon jó sorozot, segít kikapcsolni. Esetleg a Poén Tv, Comedy Central.

Mást nem tudok most így hírtelen, de nekem segít ha rossz kedvem van.


Iratkozz be jógára, önvédelmi sportra, hastáncra.

Kitartást...

2010. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Velem egy hete szakítottak..:(

Azt érzem,hogy nekem ő volt az igazi csak nem jókor találkoztunk, illetve rajtunk kívülálló okokból nem vagyunk együtt. Voltak hibák, konfliktusok, de ezek nem voltak szerintem megoldhatatlanok. Miért szakítottatok? Próbáld meg levonni a tanulságot és tegyél azért, hogy a következő jól járjon veled:) Én most ezen vagyok, mert arra,hogy visszajön hozzám kb. 0,1% az esély:(

2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, most nem könnyű,de gondolj arra,hogy minden vég valami új kezdete;)Ne filózz azon,hogy miért történtek igy a dolgok ahogy...,próbáld meg elterelni a figyelmed ezekről a dolgokról,és meglásd hamarosan máshogy fogsz a világban szemlélődni!Meg egyébként is jön a nyár,menj el barátnőiddel kikapcsolódni,lazulni ha nem akarsz nem feltétlen kell pasiznod,csak érezd jól magad,hogy ne a szakitáson járjon a buksid!Fel a fejjel,és sok erőt,kitartást kivánok!!!
2010. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!