Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok valamit vigasztalásul?

Írtok valamit vigasztalásul?

Figyelt kérdés
Már írtam ez ügyben, csak a "szexoldalra" tettem, pedig ide akartam, hogy ma szakított velem a párom, és magam alatt vagyok, ha csak bármi kis semmiséget írnátok, jólesne, tudjátok, az első napok, éjszakák egyedül...
2010. máj. 3. 22:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, hogy az önmagunkban kesergés a legrosszabb. Nem ciki elbőgni magunkat családnak, barátoknak. Higyjétek el nekem, ha tehetitek, tegyetek így.

23 F

2010. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Huhhhh. én is hasonló cipőben járok, 1 hétig fel sem bírtam kelni. Most már jobban vagyok, mert tisztábban látom a dolgokat.

Ami nagyon sokat segített, hogy egy kicsit magamba fordultam, tápláltam az önbizalmam, mert eléggé elveszett, magamban mondogattam a pozitív dolgokat.

Jól esik, ha flörtölsz másokkal, ez is az önbizalmat segíti, hogy nőnek érezhesd magad.

Az első időszakban sokat segített egy "jókedvrederítő" tabletta, de szigorúan gyógynövényes, nehogy gyógyszert kezdj szedni, nehéz leállni!

2010. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm. Engem látott akadálynak az életében, pedig nem én vagyok. Nem könyörgök, nem sírok neki - már volt ilyen, az az, ami legkevésbé segít. Én kitartottam mellette, de ő már nem kommunikált velem. Senkivel. Bezárkózott. Most nagy tervei vannak, csupa olyan, amire eddig bátorítottam, de nem tette meg, most azt gondolja, mindent kidob, és így új életet kezdhet.
2010. máj. 4. 10:09
 24/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? Lenne kedved beszélgetni velem? Engem is most dobtak el.
2010. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Ne sírj,mert vége lett,örülj,hogy megtörtént.:')

Ez jutott eszembe

2010. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Jobban vagy valamennyivel? Én nem pedig egy hete történt már:(
2010. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
"Jobban vagy valamennyivel? Én nem pedig egy hete történt már:(" Minden vég valami új kezdete..,gondolj erre!!;)
2010. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ó, egy hét, mi az? Szálltam már pokolra több évig is. Köszönöm a biztatásokat. 33 vagyok, és persze, beszélgethetünk. Olyan nagyon üres minden. Annyira itt van a levegőben...
2010. máj. 4. 21:25
 29/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak! velem még nem történt ilyen nem tom milyen érzés de fel a fejjel nem kell búsulni majd jön valaki más!

(:

2010. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Olyan kár, hogy azt mondjuk, a kapcsolatért tenni kell, mindenki tudja és oly banális, de mikor ott vagyunk, mégsem vagyunk bölcsek. Baj volt, de a párom nem beszélt róla, csak közölte, vége. És nem lehet meggyőzni, hogy minden kapcsolatban vannak/lehetnek mélypontok. Már levette az iwiwen is a "kapcsolatban" címkét, kis hülyeség, de fáj. Nagyon halvány vigaszom, hogy nem tette föl, hogy "egyedülálló".
2010. máj. 6. 10:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!