Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok naplót? Hogyan? Hogyan...

Írtok naplót? Hogyan? Hogyan "címzitek"? Mindennap írtok bele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem írok
2010. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

1. Nem.

2. Minek? Tán szar a memóriád?

3. Gondok vannak belőle ha valaki megtalálja és beleolvas.

2010. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Címezd magadnak, úgyis csak te olvasod!
2010. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én sokéig irtam jo volt mindent ki tudtam irni magambol de nem nem irtam bele minden nap mert amikor nem történt semmi akkor nem volt mit leirni szerintem irj nagyon jo dolog ..lehet én is ujjra elkezdem..:)
2010. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Írok naplót, csak nem "papíralapút" hanem blogot, a neten. Attól függően, hogy mi történik, naponta írok új bejegyzést, de van olyan is,, hogy egy hét eseményeit gyűjtöm össze. Azért kezdtem el, mert ha eljön majd az ideje,, jó lesz megmutatni a gyerekeknek, unokáknak. Ha akarnám, elolvashatná bárki, de van olyan választható opció, hogy csak azok lássák, akiket én "hívok meg" a neten, így nem kell attól tartanom, hogy illetéktelenek kezébe kerül.
2010. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én írtam naplót régebben, sztem hasznos mert egy csomó dolog volt amire ott bukkantam rá, mert elfelejtettem az évek alatt h úristen velem ilyen is volt...Mindig úgy kezdtem h: "Kedves napló!" a többit meg írtam ahogy jól esik. A végére, évszám és a pontos dátum, néha még azt is odaírtam h milyen nap volt éppen.
2010. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én blogot írok.

Üdv vel szoktam kezdeni:D ha nem akarom, hogy írjanak hozzá,vagy beteszem privátba, vagy, hogy no komment. Már 2 és fél éve megvan, és nagyon szeretem.

2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De miért rakjátok fel a netre, ha nem akarjátok, hogy olvassák?

Én egy Word dokumentumban írok, lejelszavazom, és kész.

2010. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Terveztem írni, de aztán nem találtam olyan füzetet amit szerettem volna így lemondtam róla.

Most álomnaplót kezdtem írni :)

2010. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi a álomnapló?
2010. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!