Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád édesanyádnak, hogy...

Elmondanád édesanyádnak, hogy puskáztál és a tanár rajta kapott?

Figyelt kérdés

Ma puskáztam angolból a tanár pedig rajta kapott elvette a szócetlimet és azt mondta,hogy következő órán ismét számon kéri tőlem. Édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom.Te elmondanád neki? Egyébként nagyon megbántam,hogy puskáztam és nem tanultam meg , lelkiismeret furdalásom van és megfogadtam,hogy soha többé nem puskázok. Holnap a tanáromtól is bocsánatot kérek és megígérem neki,hogy többet ilyen nem fog előfordulni.

13/L


2010. máj. 3. 13:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A jelek szerint anyud is volt diák, ismeri a jó trükköket, és van humorérzéke. :)

2010. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%
Okosan tetted, hogy elmondtad édesanyádnak, és az még okosabb gondolat, hogy a tanárodtól bocsánatot kérsz, mert nála is jó pont!
2010. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgok nem érdeklik az anyámat. Ő is puskázott a fősulin. :D
2010. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Combodra teszed... huh, ennél már csak a padtársad durvább XD
2010. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
95%
Ha így puskázol mire fogsz menni az egyetemen. Ott van például a mikro és a makro ökonómia na azt tanuld meg. Lehetetlenség.
2010. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám nyomtatta a puskáimat a melóhelyén. Szerintem még a tanárszülők se haragudnának ilyesmi miatt. Legközelebb rakd a combod alá.
2010. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
100%

Simán. A legjobb anyukák is kipróbálták egyszer!

Én azt szoktam mondani a gyerekeimnek, ha puskáznak, úgy tegyék, hogy ne kapják rajta őket. Ha ez nem megy, akkor marad a tanulás! :))

2010. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó kapcsolat nálad azt jelenti hogy mindenről be kell számolnod akkor mond csak el..
2010. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:03 vagyok


Na bocsánatot kértél a tanártól? Hogy reagált?

2010. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Igen bocsánatot kértem:) Elkezdett mosolyogni és tudta,hogy bocsánatot fogok kérni. Utána már olyan volt mintha semmi sem történt volna:)
2010. máj. 6. 14:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!