Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád édesanyádnak, hogy...

Elmondanád édesanyádnak, hogy puskáztál és a tanár rajta kapott?

Figyelt kérdés

Ma puskáztam angolból a tanár pedig rajta kapott elvette a szócetlimet és azt mondta,hogy következő órán ismét számon kéri tőlem. Édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom.Te elmondanád neki? Egyébként nagyon megbántam,hogy puskáztam és nem tanultam meg , lelkiismeret furdalásom van és megfogadtam,hogy soha többé nem puskázok. Holnap a tanáromtól is bocsánatot kérek és megígérem neki,hogy többet ilyen nem fog előfordulni.

13/L


2010. máj. 3. 13:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne mondd, hogy soha :) Nekem ennyi idősen még nem volt szükségem a puskázásra, így én "soha" nem puskáztam. Most, 16 évesen már minden doga előtt írok puskát, ha kell, ha nem, biztonságot nyújt. Ezt édesanyám is tudja, és a tiéd sem fog megharagudni, mert - bár nem ismerem - biztos vagyok benne, hogy ő is puskázott annak idején :)

Ahogy az egyik válaszoló már javasolta, tanulj meg puskázni. Nagyon kicsi cetlit írj, vagy írj a tenyeredbe nem feltűnő helyre, netán az ujjaid közé... Meg kell figyelni, osztálytársak, felsőbbévesek hogy csinálják. Tudni kell, melyik tanárnál könnyű puskázni, melyiknél nem (nálunk mindkét végletből van - van olyan, aki Avon-katalógust néz egész órán, nála a füzetből puskázunk a pad alól; de van olyan is, aki folyton járkál körbe-körbe, hát nála bizony trükközni kell).

Sok sikert a legközelebbi puskázásodhoz ;)

2010. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki,mert így nemcsak a lelki tehertől szabadítod meg magad,hanem anyukáddal is jobb kapcsolatot alakíthatsz ki,ha látja,hogy tényleg mindent elmondasz neki (alapozz a kamasz korra:D)


Emlékszem, 13 évesen megkaptam az első 1esem.Olyan szinten mart a lelkiismeret és nem mertem elmondani,hogy hánytam egész nap.Nekem is nagyon jó kapcsolatom van anyummal és volt is, de tudod azért 27 év korkülönbség és a szabad világ szelleme kiütközött na meg ugye a hírek a barátoktól,hogy jajj engem anyu leszidott ezért engem megvert azért előhozták a besz@ri énem.

Amikor végül kiböktem neki,csak rámnézett és annyit mondott: " tudod kicsim,nem is diák az,akinek egy 1ese sincs"...ez akkora löketet adott,hogy onnatól kezdve már megsem álltam a bukásig.Neeeem viccelek:)

2010. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először lehet, hogy "harapni" fog, de nyugi... Megtanulod, estére a tv előtt egy jót nevettek.:)
2010. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Beléptél az igazi dákok körébe. Minden diák legalább egyszer puskázik.

Anyudnak meg nyugodtan mond el. Amikor én lebuktam és elmondtam csak annyit mondot rá, hogy nem lennék jó tűzszerész.

Rendszert ne csinálj belőle, de egy alkalom miatt ne agódj.

2010. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

ELMONDANÁM :d

és ne legyen lelkiismeret furdalásod mindenki puskázik..lehet h 13 évesen nem de a nagyobbak biztosan :D

én is szoktam sokszor meg mindenki sok ismerősöm.. :D

16L

2010. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Max nevetni fog, nekem is volt ilyen, szerintem mindenkinek, igaz már régen, de anyukám is mindig jót nevetett, ebből nem kell lelkit csinálni, felesleges, és akkor mi van, csak legközelebb valami ok módszerrel csináld, hogy ne bukjál le...:)))
2010. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
100%
Én mindig elmondom neki ha puskáztam. Ő is volt gyerek, megérti.
2010. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindíg elmondtam neki, bár ez gimiben volt. Előfordult egy párszor, és tényleg max nevetett, és annyit mondott, hogy már megint?!
2010. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze mondd el, de hidd el, fogsz még te puskázni tanulmányiad során :)
2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Hát elmondtam neki :D

Azt mondta: " Nem igaz! Ezt nem hiszem el! ... Hogy nem tudtál normálisan puskázni? Miért a combodra tetted? A lábad közé kellett volna"

Nekem majdnem leesett az állam :D Azt mondta,hogy azért ne puskázzak:D Egyébként úgy történt,hogy a padtársam a padra tette a puskát észrevette jött oda és így látta a combomon a puskát:D

2010. máj. 3. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!