Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád édesanyádnak, hogy...

Elmondanád édesanyádnak, hogy puskáztál és a tanár rajta kapott?

Figyelt kérdés

Ma puskáztam angolból a tanár pedig rajta kapott elvette a szócetlimet és azt mondta,hogy következő órán ismét számon kéri tőlem. Édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom.Te elmondanád neki? Egyébként nagyon megbántam,hogy puskáztam és nem tanultam meg , lelkiismeret furdalásom van és megfogadtam,hogy soha többé nem puskázok. Holnap a tanáromtól is bocsánatot kérek és megígérem neki,hogy többet ilyen nem fog előfordulni.

13/L


2010. máj. 3. 13:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Hogyne mondanám el. Nevetne egy jót rajtam, hogy milyen béna vagyok.
2010. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

soha többé:D

13 évesen én is ezt mondtam:D

2010. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
El, szerintem mivel azt írod, hogy kivételes eset, és megbántad, és megtanulod, biztosan nem fog nagyon megharagudni :) Úgy látom, az eset nagyon nyomja a szívedet, és azt mondod, Anyukáddal jó a kapcsolatod - mondd csak el neki, és kérd meg, hogy kérdezze ki a szavakat! :)
2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
biztos jót röhögne :)
2010. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
93%
én elmondtam és azt mondta nekem nevetve ink tanuljál...és tanulj meg puskázni. xD kb 10x kaptak el. xD
2010. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodj meg anyád is puskázott.

Egyébként meg ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mindenki ott csal ahol tud ;)

2010. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

:-) Szerintem anyukád nem fog emiatt felfalni -ő is volt fiatal, ő is volt diák, hajaj, még az is kiderülhet, hogy ő annak idején ágyúval a zsebében járt dolgozatot írni. :-)

Én az anyukámtól emiatt max egy enyje-bejnyét kaptam volna annak idején...


Már nekem is van egy iskolás gyermekem, ha megtudnám, persze nem vágnék hozzá jó képet, csak hogy lássa, nem helyes és szép dolog, amit csinált. És hogy ezután se csináljon belőle rendszert. De nem harapnám le a fejét.


Én már egy fősulin is túl vagyok, és merem állítani, nincs olyan diák, aki ne puskázott volna legalább egyszer életében.


Persze azt azért tudni kell, hol és kinél puskázhatsz. :-) Sokan csak azért visznek magukkal puskát, mert biztonságérzetet ad nekik. Szerintem, egyszer-kétszer megbocsátható -DE RENDSZERT AZÉRT NE CSINÁLJ BELŐLE! :-)


Arra semmiképp sem bíztatnálak, hogy komolybb vizsgákon, pl. nyelvvizsga, érettségi stb... puskázz, mert ha ott elcsípnek, annak igen komoly következményei lehetnek.

2010. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
nyugi ugysem csesz le, mindenki puskázik/puskázott még ő is!
2010. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mondom neki, h még ne kapcsolja ki a gépet, mert kell a nyomtató puskát nyomtatni. Nem szól semmit, úgy is tudja, hogy amit akarok és kell azt megtanulom, de olyat ami sosem fog kelleni nem érettségizek belőle és nem tudom megtanulni azt meg nyugodtan kipuskázom. Szokott is röhögni, milyen ötletes és kreatív puskáim vannak:D 17/L
2010. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

huu énis hányszor elmondtam neki...ő meg jól kinevetett,mondtam neki:,,nomhogy együttéreznél velem.." xD

ő meg:,,Hát....így jártál! :D"

nyugodtan mondd el neki, ha akarod,ő is puskázott eleget :D

2010. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!