Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád édesanyádnak, hogy...

Elmondanád édesanyádnak, hogy puskáztál és a tanár rajta kapott?

Figyelt kérdés

Ma puskáztam angolból a tanár pedig rajta kapott elvette a szócetlimet és azt mondta,hogy következő órán ismét számon kéri tőlem. Édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom.Te elmondanád neki? Egyébként nagyon megbántam,hogy puskáztam és nem tanultam meg , lelkiismeret furdalásom van és megfogadtam,hogy soha többé nem puskázok. Holnap a tanáromtól is bocsánatot kérek és megígérem neki,hogy többet ilyen nem fog előfordulni.

13/L


2010. máj. 3. 13:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, hogy nem harapta le a fejed. :D


Amúgy én is sokszor puskázom, és még egyszer se bántam meg. Párszor elkaptak, de anya szerencsére nem csinált belőle nagy ügyet. :D

2010. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
96%

xD

Ez most vicc?

2010. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondd el. :) Bár engem még sohasem kaptak el puskázni, így nem kellett "színt vallanom", de szerintem sem fog nagyon haragudni. Szerintem 100%, hogy annakidején ő is puskázott legalább egyszer.


Én pl. simán bejelentettem múlt félévbe, hogy fizika órára nem megyek be, mert így is 6-osra állok, és nem szeretnék megbukni. [Romániában lakok, itt 1-től 10-ig van az osztályzás és 4-essel megbuksz.] Annyit mondtak itthon, hogy jó, az én dolgom, de rendszert ne csináljak belőle. :D


Bár nem ismerem anyukádat, de szerintem nem lesz semmi, ha elmondod! :)


Sok sikert!


15/F

2010. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Látom elmondtad! :)

Na ugye, hogy nem lett semmi? :P


15/F

2010. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondtam anyámnak,amikor elkaptak puskázással.Röhögőgörcsöt kapott és ennyit mondott:

-Nem igaz kislányom,hogy ennyire szőke vagy hogy nem tudsz puskázni:DDD

2010. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Na, az jó hogy nem haragudott! :D

De én ha puskázok [ami ritkán van] nem mondom el neki, mert ő is tanár, szal nem tudom mit szólna xD

2010. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmondanám. Szerinted ő sosem puskázott? Hagyjuk már...:)
2010. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
96%

elmondanám

én anno igazgatóit kaptam, mert cigiztem a wc-ben (persze, az volt az első, és utolsó, és bele se szívtam még, csak fogtam)

anya persze látta, mármint ugye beírták, de inkább nevetett rajta, én meg tudtam, hogy rosszat tettem, nem is fordult elő többet

2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%

"Édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatom.Te elmondanád neki?"

Én elmondanám szívesen az anyukádnak :D

amúgy nem tom...én sosem puskáznék angolból...szín 5-ös vagyok, nekem nem érné meg:D

2010. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém mindig tudott róla anno, hogy puskáztam. Még tetszettek is neki a kis nyomtatott puskák és mosolygott és hozzáfűzte h micsoda perszóna vagyok. Volt olyan is hogy ő mondta hogy írjak puskát. Azt is megmutatta hogy ő anno hogy puskázott. Sőt még érettségi puskázáshoz is adott ötletet. Bár én sose buktam le puskával.


21 L

2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!