Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért csinálja ezt velem?...

MIért csinálja ezt velem? Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

A párom ketrecben tart engem. Nélküle nem mehetek ki a házból, mert biztosan megcsalnám. Óráról-órára beosztja a napjaimat, mikor mit kell megcsinálnom. A barátaim nem jöhetnek el hozzánk és én sem mehetk. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja azonnal balhézik, sajnos volt már, hogy megütött.

Közben állítja, hogy minden értem van, így leszek majd jó anya akire büszke lehet a gyereke. Ennyi idősen (22éves vagyok) a nők pasiznak a bulikban csak. Ha majd "felnövök" megköszönöm neki, hogy nem hagyta.

Most bent ülök a lakásba, nincsenek barátaim és semmit nem csinálok. Akartam továbbtanulni, abba sem egyezett bele.

A kapcsolatunk kezdetén egészen más volt minden. Hol rontottam el?


2010. máj. 2. 11:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Azonnal lépj le! Várd meg, amíg elmegy otthonról, és tűnj el! Remélem, kulcsod van. Keress egy barátot, vagy családtagot, vagy ha már mindet elmarta mellőled, akkor itt kérhetsz segítséget: [link]

Hidd el, ennél csak rosszabb lesz. Észrevetted,hogy ez nem normális, tehát nem hagy ez majd nyugodni. És gyosan cselekedj, mert ha rájön, h itt kértél tanácsot/segítséget, kikapcsoltatja a netet is.

Kitartás! És menekülj!

2010. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És ez már meghaladja az erőszak határát, mert korlátoz s személyes szabadságodban. És olyan is létezik, hogy verbális erőszak. Olvasd el a Szavakkal verve című könyvet.
2010. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nem kell érte élni!!! soha se add fel magad, a vágyaid, a családod , a barátaid. tudod mi az igazi szeretet? az hogy a férfi is elfogad olyannak amilyen vagy és te is elfogadod olyannak amilyen. ha egy férfi igazán szeret akkor azt szeretné hogy boldog légy. nem zár el a külvilágtól, hagyja hogy élj!!! ébredj fel. nem fogod azt visszakapni aki régen volt, hiszen az csak egy álca volt részéről. akkor még nem uralkodhatott feletted teljesen, hiszen akkor nem is álltál volna szóba vele. a mostani énje az igazi és nem fog megváltozni. ne is reménykedj. szedd össze magad és lépj. állj ki magadért.
2010. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ott hogy nem vetted észre mit csinálsz. Már rég ott kellett volna hagyni. Ott rontottad el hogy naív vagy. Az első ilyen eset után ott kellett volna hagyni.
2010. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hol rontottad el? Ott, hogy elkezdted engedni neki, hogy fogjon téged. Ha ilyen betegesen féltékeny, akkor forduljatok orvoshoz. Mellesleg, ha egy kis esze lenne tudná, hogy így nem leszel jó anya. Mondjuk, ha el kell majd menned dolgozni, mert a gyereket téged és magát nem tud majd megfelelően eltartani, akkor az lesz az első, hogy felnyílik a szemed és össze-vissza fogod csalni mindenkivel vagy találsz egy olyan pasit,a kiért otthagyod majd őt, esetleg a gyereket is(volt már ilyenre is példa). Azért nem akarod elhagyni, mert függsz tőle NAGYON! Azt hiszed, hogy merne téged így, megkötve tartani, ha két lábbal álltál volna a földön, mikor elkezdett terelgetni???Hát nem merne. Most, ha megpróbálnád lezárni vele ezt a kapcsolatot, mint ahogy azt sokan tanácsolják vagy megverne vagy öngyilkossággal fenyegetőzne vagy mindkettő. Ennek a pasinak sajt magával van baja. Saját magában nem bízik...
2010. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
soha senkit nem csalnék meg. az én világomba az nem fér bele.
2010. máj. 2. 13:03
 17/23 anonim ***** válasza:
Komolyan mi kell neked ahhoz felnyiljon a szemed és ne szeress egy ilyen embert? Hogy félholtra verjen? Hidd el az is el fog jönni, egy ilyen tipusú embernél. De hajrá... El nem tudom képzelni mit gondolhat az a nő aki ilyen pasival marad eddig és még magát okolja? Egyértelmű hogy semmi már helyes megoldás nincs mint hogy elhagyod... De ha tipikusan akarsz viselkedni akkor szüljél még neki 1-2-3 gyereket is hogy esélyed se legyen! Aztán gyere ide sírni... Szerintem tök kényelmes így neked, nem kell csinálni semmit...
2010. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A pasik az elején mindenre képesek, hogy a kiszemelt nőt megkapják. És te azt hitted ez az igazi énje?

Hát anyukám, ez az igazi énje amit most mutat.

a hibát ott követted el és követed el minden percben és másodperben, hogy nem hagyod ott, hanem siránkozol és ábrándokban élteted magad.

azért már 22 évesen ledobhatnád a rózsaszin szemüveget és a sarkadra állhatnál.

2010. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézus lépj le azzonal, meg fog ölni, vagy gyereket szülsz neki és őt öli meg. Tünj el onnan de rögtön, 22 évesen eldobod az életed, mellete lelki nyomorékok lesznek a gyerekeid. Hagyd el de gyorsan.
2010. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott, hogy még mindig vele vagy. Menekülj, amíg még nincs gyereked tőle.
2010. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!